Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha csak félig fut be a metró...

Ha csak félig fut be a metró az állomásra és műszaki hiba vagy gázolás miatt nem tud egy centit se tovább menni az utasok mikor szállhatnak ki?

Figyelt kérdés
Gondolom az Alstomokon az első ajtókon leengednek mindenkit, meg az M3-as metró azon kocsiján, ami már a peron mellett van, de mi van az utolsó kocsival, ami az alagútban van? Magyarán ha ha valaki siet, érdemes elől ülnie?

2020. aug. 28. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hagynak ott órákig ülni. Ezért (is) vannak az átjáróajtók. Gondolom segítséggel kell ilyenkor előre vonulni.
2020. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ezek a grafikák nagyon jók. Anno a 90-es években a Népszabadság hozott le egy listát, hogy melyik megállóban hol érdemes leszállni. Én is nagyjából e szerint szoktam felszállni.

#2: Azért az szerintem sokkal ritkább, hogy a megállóból kifelé menet gázol a metró, mint befelé.

2020. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!