Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kiírják a vonatokon a WC-ben...

Kiírják a vonatokon a WC-ben hogy hogyan kell jól kezet mosni 30 mp-ig, közben nincs víz a csapban, fertőtlenítő meg pláne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van ilyen. Mi a kérdés?
2020. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy akarják hogy fertőtleníts, ha a körülmények nincsenek meg hozzá?
2020. szept. 2. 09:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél
2020. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan magyaros helyzet. :-)))


Kérdező!

Kezeld a leírtakat feltételes módban!

HA lenne víz, AKKOR így kéne kezet mosni. :-)))

2020. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem egy új probléma, a vízzel való feltöltés , illetve ennek ellenőrzése az utóbbi 30 evben tuti nem működött a magyar államvasúton. A plakátot kiteszik, aztán vagy lesz víz, vagy nem.
2020. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ki az, akinél nincs egy kis kézfertőtlenítő utazáskor? :D (És ezt nem csak a covid miatt kérdezem, pár évvel ezelőtt se értettem, hogy lehet elindulni anélkül...)
2020. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Nálam.

Igaz tavasz óta nem vonatoztam és csak helyi járatú buszon utaztam. De biztos, hogy akkor se vinnék, ha most vonatoznék.

Autóban meg pláne nem.

2020. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Vigyél magaddal kézfertőtlenítő típus 100-ának valamelyikét.

Nem csak az állambácsi kötelezhető a védekezésre, az adakozásra, és nemcsak neki van kötelessége...

2020. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
#6 én is mindig hordtam magammal, mert sokszor eszek utcán, aztán nem a legjobb dolog a kapaszkodók után a kaját fogdosni.
2020. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

#9

Pontosan! Vagy egyszerűen csak utazás közben előveszed a telefonod, pötyögsz rajta, otthon meg használod ugyanazt a telefont, és utána már nem fogsz otthon fertőtlenítgetni mert "itthon vagyok"... Nem tudom, nekem ez elég fura gondolat. Vagy eleve ritka hogy nyilvános mosdóban normálisan szappannal lehessen kezet mosni... Stb. 10 éve legalább alapkellék nálam a fertőtlenítő.

(#6)

2020. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!