Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszon per pillanat kell...

Blabla bala kérdése:

Buszon per pillanat kell hordani maszkot?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogyha nem hordok maszkot, akkor megbüntethetnek. Ha mégis büntetnek miatta, akkor hogyhogy szinte senkin sincs maszk a buszon?

2020. szept. 9. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, kötelező. Az az ő dolguk, őket fogják megbüntetni, nem téged. Illetve ők fognak hamarabb elkapni valamit, ha nem hordják.
2020. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Tegnapi hír, hogy 8 ezer forintra büntethetik a maszk nélkül utazókat Budapesten.

Karácsony az összeget nem írta ki. Ma pedig a posztját sem találom már.


Tehát be lett jelentve, de nem lesz egy büntetés sem, a szavazat az fontosabb az egészségnél.

2020. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

bakker épp most mondták be a híradóban, hogy még a sofőrt is megbüntetik nem csak téged....

de felőlem azt csinálsz amit akarsz...

2020. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

3!


Magyarán senki nem fogja ellenőrizni. A sofőrnek nem a dolga és úgysem tudja figyelni menet közben az utasokat.

2020. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
4-es, ezzel együtt valószínűleg az eddiginél több sofőr fog ezzel is foglalkozni.
2020. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

5!


Meséld el, hogyan fogja ellenőrizni menet közben!

2020. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk elvileg kell. Az emberek 80%-a hordja is. A maradék nem foglalkozik vele. Még nem láttam, hogy emiatt megbüntetnének bárkit is.

Én úgy vagyok vele, hogy azt a 15-20 percet kibírom maszkban. És akkor senki nem szólhat semmit.

2020. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Tegnap intéznem kellett az ügyeimet: épület, ügyfélszolgálat, tehát maszk fel!

Már majdnem otthon voltam, mikor észrevettem, hogy még mindig rajtam van.

2020. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem azért kell hordani, mert büntetnek. Hordani kell, mert ez a közös érdek. Te nem fertőzöd össze a másikat, ő nem fertőz össze téged. Fiatalok átesnek általában egyszerű megfázásos tünetekkel, esetleg TÜNETMENTESEN vírushordozók is lehetnek. Neked nem lesz bajod tőle. De ha hazaviszed szülőnek, nagyszülőnek... Abból könnyen baj lehet.

Vegyétek fel a maszkot, ne csak azért mert "büntetnek"!

2020. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
34%
Nem teged ved a maszk hanem masokat a fertozestol. Az hogy neha par percre fel kell venni a maszkot nem teszi tonkre a gazdasagot szoval inkabb legyen ez mint totalis karanten mindenkinek
2020. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!