Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A volánbusz.hu-n és a menetren...

A volánbusz.hu-n és a menetrendek.hu-n kívül van még olyan oldal,amin meg lehet nézni a Volán buszmenetrendjeit?

Figyelt kérdés
A menetrendek.hu szerint például Budapest Árpád hídtól Esztergom vasútállomásig naponta háromszor megy csak busz,a Volánbusz.hu-n pedig sok menetrend nincs frissítve,a régiek vannak fönt,valamint sok menetrendet meg sem lehet nézni csak ha letöltöd.Az én telefonom viszont nem tudja megnyitni a letöltött fájlokat.Van olyan oldal,ahol normálisan fönt vannak a menetrendek,vagy föl kell hívni telefonon a buszpályaudvart,és úgy érdeklődni a buszok indulásáról?

2020. nov. 29. 23:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én ezt a két oldalt ismerem csak és sajnos egyik sem megfelelő.
2020. nov. 29. 23:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó a menetrendek.hu, csak be kell állítani a napot, időt (egész nap).

Kb. óránként jár a 800-as.

2020. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"naponta háromszor megy csak busz"


Ha az adott napra nézted és késő este, akkor már csak a hátralévő járatokat mutatta, a múltbelit nem! Állítsd be a dátumot ahogy az #1 javasolta.

2020. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Beállítottam de így is csak kettőt dob ki.Mondtam hogy nem jó.Pedig egész napra van állítva.
2020. nov. 30. 01:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 25 találatot ad mára... (vedd ki a kötőjelet a linkből!!)


[link]

2020. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 nekem csak kettőt.De más vonalaknál is kihagy egy csomó járatot.
2020. nov. 30. 01:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami rosszul beállítva a szűrőknél? A menetrendek.hu alapvetően naprakész adatbázisból dolgozik, hibák ritkán fordulnak elő. A volanbusz.hu-n amelyik menetrendet nem frissítik, ott a régebbi még mindig érvényes, törvényi kötelezettségük az aktuális menetrendet a honlapjukra feltölteni. Most minden menetrendnél legalább 2 érvényesség szerepel, egy a december 12-ig érvényes menetrenddel, egy a december 13-tól érvényes menetrenddel, ami legfeljebb jövő december 11-ig lehet érvényes. A kötelező letöltés szerintem is hülyeség, ezen lehetne változtatni az oldal üzemeltetőinek.
2020. nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy elállítottad a szűrési feltételeket. Nekem is normálisan mutatja a menetrendek.hu a járatokat.
2020. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A menetrendek.hu nekem is 25 találatot ad, például, holnapra: [link]

A járatlista csak részben látszik, mert ennyi fért az oldalra, de felül látható, hogy 25 találat van.

2020. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik böngészővel is de azzal sem jobb.Továbbra is csak 2 járatot ad ki Budapest és Esztergom között egész nap.A szűrő is rendesen van beállítva.Mai dátum és egész napra.
2020. dec. 1. 04:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!