Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha veszek egy 200km-es MÁV...

Ha veszek egy 200km-es MÁV vonatbérletet, akkor bárhonnan bárhová megyek az országban, ha 200 km-en belül van a távolság, teljesen ingyen utazok? (kivéve Intercityvel)

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor viszont ellenőrzik, hogy hol szálltam fel?

Ha nem egyből jön az ellenőr hanem 10-15 perc elteltével, akkor simán mondhatom neki, hogy “most” szálltam fel? Így mondjuk kicsivel több mint 200km-t utazva


2020. dec. 14. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Rajta van, honnan érvényes. Ha nem kell kiegészítő jegy vagy helyjegy, akkor bármely irányba érvényes 200 kilométerig.
2020. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A bérlet két állomás között érvényes, de a között bárhol le- és felszállhatsz, például egy Budapest-Szeged bérlettel mehetsz Cegléd-Kecskemét között olyan vonattal, ami Budapestről indult és Szegedre megy (ez nem trükk, ilyet eleve szabad). Ha korlátlan bérletet akarsz, a Start klub kártya a neked való.
2020. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már értem, köszönöm
2020. dec. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!