Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet buszon vinni kutyát?

Lehet buszon vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Egy 2,5 hónapos francia bulldog kutyust kellene buszon vinnem. Kell jegyet venni neki? Még szájkosarat nem lehet rá kapni,meg alig van még foga.
2008. dec. 1. 10:00
 1/8 anonim válasza:
100%

Jegyet kell venni neki az tuti!

De ha szerencséd van akkor a szájkosárért nem pampog a buszsofőr mert elvileg az is kötelező de ha szépen megbeszéled vele hogy még foga sincs és nagyon szépen megkérded biztos felenged:)

2008. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
én azért mint utas igényelném a szájkosarat a kutyán, a jegyet nem :D de www.bkv.hu
2008. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Jegy os kell és szájkosár is!

Sajnos ezt kötelező betartatniuk, még ha kölyök kutyáról van is szó, mert Ők a felelősek ha valami baj történik.


Lehet kapni textil szájkosarat 0-ás méretben is, de szerintem a pofija miatt legalább 1-es méret kell neki.


Nem kerül sokba kb. 500 forint, szóval jobb ha veszel egyet, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.

2008. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
lehet vinni,elvileg kell neki jegy,buszsofőr függő(nálunk volán van),de ugyis a kezedbe lesz,mert még nincsenek meg az oltásai,lehet,h még jegy sem kell!
2008. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
A szájkosarat nem szokták kérni, ilyen kiskutyánál. Nekünk volt hogy jegyet se kellett neki venni. Menj fel az öldeben a kutyával,kérj magadnak jegyet és ártatlan pofival kérdezd meg a kutyusnak kell-e. Volán járaton a max kutyajegy-ár 300Ft körül van, ha kell sem halsz bele.
2008. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én azt olvastam buszokon, hogy ölben, (kézipoggyászként) szállított kutyáért nem kell fizetni, és a nagyobb kutyákért is minimális pénzt kérnek.

A szájkosárról annyit, h buszon utazó kutyán én még soha nem láttam...

Szóval sztem nyugodtan viheted a "vérebet", csak vigyázz ne csináljon sehova :)

2008. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint volt buszsofőr,igen lehet szájkosárral,és van külön kutyajegy:)
2008. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha csak a buszon akarod ide-oda vinni, akkor nem kell, ha utazni is szeretnél vele a kutyával együtt, akkor már kelleni fog.
2011. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!