Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Újpalotai felüljáróhíd örökké...

Újpalotai felüljáróhíd örökké így marad?

Figyelt kérdés

Már egy éve lezárták félsávra, és csak akarták felújítani, mert olyan rossz az állapota hogy feladták. Ki van táblázva hogy omlásveszély van bármikor ledőlhet, néhol megtoldották acéloszlopokkal nehogy összedőljön. És ami a legrosszabb: Ezen a hídon 800 busz halad át naponta, ez a város egyik legforgalmasabb buszútvonala. Én a másik irányba járok dolgozni, de már engem is zavar hogy a lakóhelyem mellett bármikor összedőlhet ez a híd, és vígan folyik rajta az élet.

Vajon lesz bármilyen változás a jövőben? Vagy megvárják amíg baj lesz...


2021. jan. 2. 08:16
 1/4 anonim válasza:
24%
Nem fog összedőlni. Hány híd- vagy felüljáró omlást tudsz mondani Magyarországról, az elmúlt ötven évből?
2021. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, h dec-ben befejezik a felújítást?
2021. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah most olvastam. Ca. 1 évet csúszik az egész...
2021. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Azért egy közlekedési műtárgy felújításánál nem egy ritka dolog, hogy csak bontás után látszik annak a valós állapota. Gyakran okoz ez komoly csúszásokat és mondjuk ki: nem segít az sem, hogy az emiatt durván növekvő kiadási oldallal szemben brutális kormányzati elvonások billentik ki a város költségvetését.
2021. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!