Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A mozdonyvezetők nem tudják,...

A mozdonyvezetők nem tudják, hogy melyik a piros flirt?

Figyelt kérdés

Tegnap este (hétvégi menetrend volt), utaztam Debrecenből Karcagra a 19.36-os személyvonattal, ami a nyugatiig megy. Egy kék flirt volt elől, hátul pedig egy piros. Elől 037, hátul asszem 053. Elől űltem a vezetőállás mögött és Püspökladányban mozdonyvezető váltás volt, felszállt egy vezér, aki pedig Nyíregyházáról vitte P.Ladányig, leszállt. Aki felszállt P.Ladányba csodálkozva mondta a másik vezérnek, hogy "Mi a csuda??? Kék? Mert 60-ig piros."


Ezekszerint a mozdonyvezetők nem tudják, hogy 60-alatti flirtek is lettek már átfestve kékre? Nem tájékoztatják őket, hogy ez meg ez kék várható?


Mert amúgy hétvégén jár flirt ezen a vonalon, de pirosak, vasárnap a televonat szokott kék lenni, de azt Debrecen vezér szokta vinni nem P.ladány.



2021. jan. 2. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel milyen színe van. Nem ezzel töltöm a szabadidőmet, hogy nézegessem melyiknek milyen a színe és feljegyezzem. Szeretem a vasutat, máshol el se tudnám képzelni magam, de az ilyeneket nem tudom megérteni.

Az meg főleg kikészít mikor odajönnek a rosszabik vasútfanok és elmondják az egész szolgálatomat egy vonatszámból. Pont nem érdekel.

Soha nem küldtem még el olyat viszont aki odajött értelmes módon (Köszön legalább) érdeklődni valamiről, sőt ha van időm szívesen megmutatok néhány dolgot a gépen ha látom, hogy érdekli és van idő rá.

2021. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
86%

Kedves #11, mély együttérzésem. :)

Én buszt vezetek, és engem is konkrétan az kerget a plafonra, mikor a propellersapis "fánkok" a forgalmi számomat nézve fejből tudják, mit, mikor, hová.


A normálisabbjának persze én is segítőkész vagyok, bepózolom a kocsit fotózáshoz, satöbbi, de tudok vérge**i is lenni. Ez akkor áll fenn, amikor nem veszik figyelembe, hogy mondjuk épp eszem, vagy a barátnőmet ölelem át (lebukási veszély nincs, nem járok félre), vagy épp kiálláskor félmeztelenül a kocsit takarítom -és ezek ellenére pofán merészelnek fotózni.

Na ekkor kitör belőlem a kételemis kannásborivó.

2021. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!