Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hova, milyen szervhez fordulha...

Hova, milyen szervhez fordulhatok a panaszommal?

Figyelt kérdés

Budapesten rendszeresen közlekedek 3 különböző járművel (2 busz, 1 villamos)


A tél beköszönte óta kb. minden 3. járaton nem volt fűtés.


Írtam panaszt a bkk-nak, amire az volt a válasz, hogy ők 10 fok alatt fűtenek, de a hőmérsékletet az is befolyásolja, hogy mennyit nyit az ajtó.


Csakhogy nem az a gond, hogy megy a fűtés, de nem érezno, mert bejön a hideg a megállókban, hanem, hogy a fűtőtest jéghideg, vagyis a legalacsonyabb fokozatra sincs beállítva.

Ezt világosan megfogalmaztam, mégis leráztak egy ilyen válasszal.


Hol tudok panaszt tenni, ahol komolyan veszik?


2021. febr. 21. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ahol komolyan veszik? Sehol.
2021. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A sóhivatalban :-(
2021. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Úgyis télikabátban vagy, meg tömeg is van.

Ez nem távolsági busz, ahol megfagysz a hosszú ücsörgésben.

2021. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Én a Miniszterelnökséget javaslom. Méghozzá komolyan. A helyi tömegközlekedés ugyanis alapvető közszolgáltatás, amit a helyi önkormányzatoknak kell biztosítania. Eddig oké, de az ehhez szükséges forrásokat a főváros és az állam közötti forrásmegosztást szabályozó kormányrendelet nem biztosítja , sőt, a növekvő költségek ellenére jelentősen csökkent az állam hozzájárulása, miközben a főváros egyéb bevételi lehetőségeit is szűkítette a kormány. Innentől kezdve nem csoda, ha a fővárosi tulajdonú BKV járművein alig jut figyelem és pénz a fűtés hatékonyságára.


És ki ne találd, hogy ez politizálás, meg ellenzéki ajvékolás, mert ebben semmilyen véleménynyilvánítás nincs, ezek színtiszta tények.

2021. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3-as ebből látszik, hogy nem utazol munkába rendszeresen reggelente es majd haza munka miatt Pesten.

Reggel és este is 40 percet teszek meg kib@szott hidegben. Reggel abszolút nincs tömeg, mert hajnalban megyek, délután meg még nincs tömeg.

Télikabát ide vagy oda, az ember megfázik így.

2021. febr. 21. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. erdemben nem sokat fogsz elerni, mindegy hova mesz
2021. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bäszdd meg, írok egy részletes, tisztessége választ, konkrét javaslattal. Erre le vagyok pontozva. Mi a fäsz történik itt?
2021. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7, én értékeltem a válaszodat.
2021. febr. 21. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer majdnem megfagytam Pesten egy buszon, de nem a fűtés hiánya miatt, hanem mert a légkondi decemberben teljes fokozaton működött.
2021. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

#5: képzeld volt hogy 50-60p tarott az út csak egy irányba.

Gyűlöltem a telet, de pont azért mert szarrá voltak fűtve a buszok meg a villamosok is, mindenki télikabátban izzadt, az ablakon csorgott a tömeg által kilégzett nyál, általában minden téli szezonban 2-3x voltam beteg.

Utána metróval jártam, napi 2x30 percet, már csak telente 1x voltam beteg, ott nem volt akkora szauna.

Mióta bicajjal járok boldog ember vagyok.

2021. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!