Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten van olyan rövid...

Budapesten van olyan rövid távolság, amelyre ha taxit hívsz ferde szemmel néznek rád?

Figyelt kérdés
Például egy Aréna - Árkád, vagy esetleg egy Mammut - Déli pályaudvar távolság például eléggé rövid. Ehhez hasonló esetekben egyáltalán elvállalja a fuvart mondjuk egy Bolt appon rendelt taxis?
2021. febr. 23. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha rövid lenne a táv, majd ő megoldja... :)
2021. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
most lehet, hogy bármilyen rövidke fuvarnak örülnek. a turisták eltünésével és a sok home office miatt és a vendéglátóhelyek, színházak bezárásával szükült a piac. sokat a túlélésért küzdenek.
2021. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kőbánya bizonyos részein bizony ferde szemmel néznek rád :-)


Egyébként azért van az alapdíj, hogy a rövid utak is megérjék a taxisoknak. A példáid úgy nem extrém rövidek.

2021. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

500-600 forint körül áll az óra amikor beülsz, itt kezdődik. Innentől kezdve megáll egy pirosnál meg kanyarodik kettőt és 1500-nál tartotok.


Személy szerint azt a távot ami ennyibe kerül taxival, én inkább lesétálnám. De amúgy meg hívjad csak őket nyugodtan, úgyis megkérdezik hogy hova utazol, ha nem találnak neked autót akkor le kell vonni a következtetést.

2021. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megoldja, h megérje neki, nyugi. Max. fordul 2 tömböt :)
2021. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
700 az alapdíj, szóval így is jól járnak veled.
2021. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Én buszvezetőként is azt szoktam mondani, hogy egy megállóra, főleg, ha olyan 5-600 méterre látszik is a következő megálló, ne merészeljen felszállni egy ép egészséges fiatal, lehet szépen sétálni, jó a levegő, a tüdeje is dolgozik, és nem tunyul el.
2021. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Erre való az alapdíj. Innentől kezdve legfeljebb te jársz rosszul, ha séta vagy a 350 Ft-os busz helyett taxizol. (És igen, volt, hogy este dögfáradtan hazataxiztam 800 egész métert az éjszakai busztól.)
2021. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

#7 Mi az, hogy ne merészeljen felszállni? Felháborító, amit írsz, remélem személyesen nem kötsz bele senkibe ezzel a szöveggel. Mit foglalkozol te azzal, hogy hány megállót utazik valaki, ha van érvényes jegye vagy bérlete?

Én is ép, egészséges fiatal vagyok egyébként, és nem is szoktam egy megállóra felszállni a buszra vagy a villamosra, de akkor sem tudom elfogadni, amit írsz.

2021. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy az illető már gyalogolt reggel 2 km-t a vasútállomásra, és fog még aznap hazamenni is meg három más helyre. Engedtessék már meg, hogy legalább azt a szakaszt kihasználja csakazértisból, ahol véletlenül jár valami. Lesz bőven, ahol nem.
2021. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!