Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyre veszélyesebb a pesti...

Egyre veszélyesebb a pesti tömegközlekedés, vagy csak az információ gyorsabb áramlása és a fedélzeti kamerák jelenléte miatt érzem úgy, hogy romlik a közbiztonság a bkk-nál?

Figyelt kérdés
Minden napra jut már egy-két késelés, rablás, verekedés, markecolás. És minden hónapra jut egy-két nemi erőszak, szatír, stb.. Valamint a nagyobb forgalmú járatokon mindig akad olyan utas akiről a laikus is megállapíthatja, hogy mentális problémákkal küzd.
2021. febr. 27. 15:11
 1/7 anonim válasza:
80%
Nem , jól látod .Köze lehet a cigányság térnyeréséhez többen vannak nagyobb az esély hogy épp ott vannak ahol utazol.
2021. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hirtelen volt egy nagyobb hulláma az erőszakos cselekményeknek, ami szerintem magyarázható az emberekben felgyülemlett frusztrációval is. De ettől még nem kell fosni, cigányozni meg főleg nem.
2021. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
Ha a bűncselekmények 90% cigányok követik el az mért cigányozás?
2021. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Jól látod. 4-6-ossal kozelekedtem júliustól novemberig, és minden napra jutott valami atrocitás. A drogostol kezdve a büdös, kötekedő koszlidercekig... Volt minden. Hál istennek már magam mögött hagyhattam ezt a putri várost ..
2021. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Főleg az információ gyors áramlása, meg mégiscsak naponta több tízezer ember fordul meg ezeken a járműveken Budapesten. Így is Budapest biztonságos városnak számít.
2021. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Áramlik bennük a gyors információ.
2021. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Pintér két hét alatt rendet tett. Mondjuk azt nem mondta, hogy ez csak két hétig tart.


Egyébként én lassan 8 éve napi rendszerességgel közlekedek (több órát naponta), és eddig csak egyszer "támadtak" meg buszon. Az se volt olyan durva, inkább röhejes.

2021. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!