Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig érvényes a Budapest-bér...

Meddig érvényes a Budapest-bérlet vonatra?

Figyelt kérdés

Sehol sem írnak semmi konkrétat, csak olyat, hogy Budapest közigazgatási határa, meg elővárosi vonalak, de konkrétan ez mit jelent? Mért nem tudnak feltenni egy térképet, amin egyértlműen jelölik, hogy ha ezen kívülre mész kiegészítő jegy kell? Vagy van ilyen és én kerestem rossz helyen?

Egyébként Nagytétény-Érdligetig mennék...


2010. aug. 19. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azt sem tudtam, hogy érvényes volna...
2010. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, amikor a nyugatitól jöttem kökire, jegyet kellett vennem, pedig volt bérletem.
2010. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Azon a vonalon ha jól tudom, Pusztaszabolcsig érvényes, szóval neked még jó lesz, de azért kérdezd meg a pályaudvaron a biztonság kedvéért.
2010. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2010. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagytétény-Érdliget a határ, addig mehetsz vele ingyen, azaz a Budapest-bérleteddel.


Az elvira oldalán a részletes keresőben beixelheted, hogy Budapest bérlettel keresed az árat, és látni fogod, hogy nincs ára, azaz ingyen van.


Én azon a vonalon járok, a kiegészítő vonat bérletem mindig Nagytétény-Érdligettől szól.


Úgyhogy biztosan addig mehetsz a BKV bérleteddel.

2010. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 válasz adonak! az hülyeség max nem volt rendben a bérleted, mert ugyanis a Bp-Cegléd-Szolnok vonalon Ferihegyig jo!!! ez 100% mert én ezen a vonalon járok mindennap!
2010. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 19. 19:46
 8/11 anonim válasza:

mav-start.hu

rólunk

közérdekű adatok

üzletszabályzat

belföldi...

BKSZ a 26. oldalon

Sz. P. Z.

2010. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A BP-bérlet tudtommal csak olyan vonalon érvényes, ami maximum 60 kilométeres távot tesz meg, mert így számít agglomerációsnak. Például Veresegyház és Vác. Az egyértelmű, hogy honnan kell ráfizetni a BP-bérletre: ahonnan már nincs BP, amikor a kövi megálló már BP-n kívül van. De ebben segíthet az Elvira oldal. Nagytétény-Érdliget megálló még pont BP-hez tartozik. Egyébként már Tétényliget a neve.
2012. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy milyen régi téma ez! ^___^"
2012. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!