Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig érvényes a Budapest...

Meddig érvényes a Budapest bérlet? (helyileg)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sok az ilyen kérdés, de nekem nagyon nem tiszta a dolog.

Szóval úgy értem, hogyha pl. Pécelre megyek, akkor elmehetek vele Pécel első megállójáig?

És hogy van ez a volánnal meg a mávval?

Sorry, lehet hogy idióta kérdés, de nekem még sose volt bérletem, mindig helyben jártam suliba.


2011. júl. 3. 11:14
 1/5 anonim válasza:
73%
Budapest közigazgatási határáig
2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Budapesten belüli utolsó állomásig/megállóhelyig érvényes. Onnantól kiegészítő jegyet kell venned, de csak a BKSZ területén lévő célállomásig lehet ilyet. Ha messzebbre mész, akkor a budapesti útra is kell jegy.

[link]

2011. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

"HÉV-en Budapest közigazgatási határáig, autóbuszon a Budapest közigazgatási határán kívüli első megállóig, valamint a MÁV meghatározott vonatain és a VOLÁNBUSZ kijelölt elővárosi járatain Budapest közigazgatási határáig"

2011. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!