Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Faluból akarok bejutni Békéscs...

Faluból akarok bejutni Békéscsabára,online kellene jegyet vennem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Ha nincs mobilneted vagy bankkártyád, az szívás, de a Volánbuszt nagyon nem érdekli. Tettek olyan nyilatkozatot, hogy az ellenőrtől is vehetsz jegyet, ha jön, de írásba azért már ezt nem adták.


Érdemes ilyen esetben ismerős, családtag, esetleg utastárs segítségét kérni.

2021. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hol lehetne jegyet venni.
2021. ápr. 5. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Csak online tudsz jegyet venni. Töltsd le a "Közlekedési Mobiljegy" alkalmazást, regisztrálj.

Utána a vásárlás menüpontban a "Volánbusz helyközi/interurban"

szolgáltatót kell választani.

Kiválasztod a megfelelő jegy típust, utána pedig a megfelelő távolságú jegyet megveszed. Ha a távolságban nem vagy biztos, akkor a menetrendek.hu-n ellenőrizheted.

Sajnos elsőre elég körülményes lehet, főleg ha amúgy sem szoktál nagyon neten vásárolni, de pár alkalom után már könnyebb lesz. Én már alapból így veszek jegyet, függetlenül attol hogy a sofőr épp értékesít-e vagy sem.

2021. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben,megvan.Ez egész napra érvényes?Tehát ha bemegyek békéscsabára,akkor ezzel haza is tudok jönni anélkül hogy újat kéne vennem?
2021. ápr. 5. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz jegyet venni, akkor sem büntetnek meg:

[link]

2021. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudok így jegyet venni alkalmazáson belül,csak még azt nem tudom hogy egyszer,vagy kétszer kell megvennem mert oda-vissza utaznék.
2021. ápr. 5. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

A jegy egy utazásra jogosít fel az biztos. A busz oldalára ragasztott QR kód beolvasásával kell érvényesíteni alap esetben.

Annyi, hogy ugye a QR kód az első ajtóhoz van ragasztva. Most nem tudom, hogy azt ugyanúgy be kell olvasni, aztán hátra pattyogni a hátsó ajtókhoz, vagy van QR kód a hátsó ajtóknál is (bár ezt kétlem), vagy valami más megoldás van.

2021. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda-vissza utazol kétszer kell megvenned. Egy jegy egy útra szól.
2021. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!