Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Angliába 6 ezerért? Angliába...

Angliába 6 ezerért? Angliába mennyibe kerülhet a legolcsóbb repülőjegy Magyarországról?

Figyelt kérdés

Angliába mennyibe kerülhet a legolcsóbb repülőjegy Magyarországról?

Igaz az hogy 6 ezerért már lehet repülni?

Mert ha csak 6 ezer Ft a jegy akkor már csak a repülés kedvéért is megyek.. :-)

De reptéri illeték stb ilyenkor nincs, vagy csak akkor utazhatok ennyiért ha semmi csomagot nem viszek?


2010. aug. 20. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az csak egy irányba kerül annyiba és ha csomagot sem adsz fel. Oda-vissza kb. 10-15 ezerből lehet kihozni. Én is gondolkodtam rajta, hogy kimennék egy napra a Wizzair-rel úgy, hogy reggel megyek, este jövök, de ha be akar menni az ember a városba, akkor a reptéri transzferek megdrágtják és elég fárasztó is lenne. Valszeg érdemesebb eltölteni 2 éjszakát és akkor legalább van idő nézelődni.
2010. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

30ból meg lehet úszni oda-vissza az tuti.

De ez függ attól hogy mikor mész, mennyivel indulás előtt foglalod le a jegyet.

Pl karácsony előtt nagyon drága a jegy.

2010. aug. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 8500 ért vettem, de az februárra szól! 5 hónap múlva utazol akkor ki lehet hozni de akkor is 8000 nél nem olcsóbban. és ez csak odaút.
2010. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!