Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Változhat a repülőjegy ára...

Változhat a repülőjegy ára ami kint van a wizzairnál és olcsó?

Figyelt kérdés
Gondolom ezek az olcsó repjegyek drágulnak ha viszel magaddal utazótáskát,nem?
2010. okt. 9. 11:30
 1/2 anonim válasza:

igen drágulhat de lehet olcsóbb is.

Igen ingyen magaddal vihetsz egy 10kgs tatyót.Na de abba gondolj bele hogy a kézipoggyászban nem lehet benne a:körömvágó eszköz,dezodor,sampon meg társai,parfüm.ha meg tudod oldani h ezeket valakihez berakod vagy kint veszed meg őket akkor sztem nem érdemes börőndöt venni:D

ha van kérdésed irj,most repültem veled Londonba és vissza

2010. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
velem? az emailem vorostibor kukac freemail pont hu ebből adódik a nevem is iwen fent vagyok nagykanizsai vok az a helyzet hogy én most akarok kimenni egy hu uk ltd magyar cég által aki nem kér előre semmilyen pénzt csak a szállás díját remélem megbízhatóak. persze valami ügynök kér 150 fontot de azt is csak akkor ha megfelelt az angol alaptudásom az általa közvetitett szállodai melokhoz ha nem sikerül nem kér pénzt nem tudok másik megbizható céget aki kisegitene angolom középfok
2010. okt. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!