Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A repülőjegy foglalást vissza...

A repülőjegy foglalást vissza kell igazolni neten?

Figyelt kérdés
Egyik rokonunk foglalt nekünk jegyet Berlinbe és most jott 1 e-mail az easyjet-től amiben 1 link van a tárgy pedig az h foglalás visszaigazolása (booking confirmation).A link az easyjet oldalára ugrik de nem tudom h ott mit kell csinálni, Vagy egyáltalán kell e vmit. Légyszi segítsetek, még soha nem repültem.
2010. dec. 5. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Easyjettel még nem repültem, de szerintem ők igazolták vissza a foglalást, nektek nem kell csinálni semmit. Csak küldtek egy emailt, hogy oké, vettük, megvan a jegyetek.
2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már utaztam velük, és nem kell csinálni semmit. Valóban, ők igazoltak vissza.

A reptéren kell majd a személyi a becsekkolásnál, az alapján azonosítanak. Viszont ha nincs feladandó csomagod, otthon is kinyomtathatod a beszállókártyádat, nem kell becsekkolni, mehetsz rögtön a beszálláshoz.

2010. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. dec. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!