Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszozás covid alatt?

Buszozás covid alatt?

Figyelt kérdés

Most akkor hogy is kell ezt? Online kell megvenni a jegyet, mert a buszon már nem lehet? És milyen oldalon / appon lehet ezt megvenni? És akkor hol lehet felszállni a búszra; csak a hátsó ajtókon, vagy első ajtón is? Csak mert úgy tudom, hogy az első ajtónál kell beolvasni a jegyet (vagy mi xd), de hallottam már olyanról is, hogy csak felszállsz és kész, nem is kell beolvasni a jegyet meg semmi. Szóval most hogy van ez?

Tatabánya területén érdekelne. (Tatabánya-Szákszend)



2021. ápr. 12. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Jegyet a jegypénztárban vehetsz, vagy mobilappon. Az első ajtót utas nem használhatja. A QR-kódot leolvasod elöl, aztán felszállsz hátul. Amúgy képzeld, van a Volánbusznak weboldala, ahol minderről pontos tájékoztatást kaphatsz.

[link]

2021. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Simple, Voxpay, közl. mobiljegy appban, vagy értékesítési ponton megveszed a jegyet. A hátsó ajtón kell felszállni, ha mobilos, akkor az első ajtónál lévő qr kódot kell leolvasni és hátul felszállni, de a T-Busz honlapján biztos részletesen van leírva.
2021. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Vársz. Felszáll. Leülsz. Felállsz. Jelzel. Leszállsz.
2021. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"A QR-kódot leolvasod elöl, aztán felszállsz hátul." Engem eddig háromszor tolt le emiatt a sofőr (kinyitotta ezért az első ajtót, hogy lebasszon, hogy miért megyek előre érvényesíteni, miközben hátul kell felszállni).

Ezen eléggé felmérgeltem magam, most már nem is veszek jegyet.

2021. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#4 Én direkt mindig úgy állok, hogyha megáll a busz az első ajtónál legyek és már kézben van a mobilom megnyitva az olvasóval, eddig egy sofőr nem szólt itt nekem Sopronban. Egyébként lehet eszközfüggő, de nekem, már a lassan mozgó buszon is leolvassa a kódot, így igazából csak azt kell megvárnom, hogy előttem felszálljanak a buszra.
2021. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

#5 Amúgy az alkalmazás QR-kód olvasója tényleg nem rossz, elég gyorsan leolvassa. Csak úgy azért nehezebb, hogy közben egyszer csak elmozdul az ajtó, mert a sofőr nyitja, hogy letoljon.

Nem viccelek, tényleg az történt, amit a 4-es válaszban leírtam, 3-ból 3 buszozásom során, 3 különböző sofőrrel.

2021. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!