Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 3x átszállás elfogadható még...

3x átszállás elfogadható még munkába járáshoz?

Figyelt kérdés
Megyek interjúra és az állás nagyon kedvező csak egyetlen hibája, hogy kissé messze van így 3x kéne átszállnom de csak buszokra. Viszont így kb 50 perc lenne és nem hajnalok hajnalán kellene indolnom. Ti elvállalnátok így is ha tetszene a munka?

2021. ápr. 20. 04:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van olyan járat, amit nem vettél figyelembe. Pl. vonat, elővárosi busz stb.

De ha nem akarod leírni, hát ne tedd, bár nem tudom mitől félsz.

2021. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
20%
Budapesten három átszállással tömegközlehedni ne
2021. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
91%
Tehát: nem egy rendkívüli eset, hogy Budapesten három átszállással éred el a célt, simán vállallható, csak inkább indulj 15-20 perccel korábban, ne az utolsó perre akarj beérkezni.
2021. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Csak a nyitót olvastam el, és azt, hogy Bp-en lenne az állás.


Én elvállalnám!

Budapesten 50 perc tömegközlekedés nem számít soknak. Képzeld el, hogy találsz olyan helyet, ahová csak egyszer kell átszállnod, de fél órával több a menetidő. Akkor mit nyertél rajta? Semmit, inkább vesztettél napi egy órát (oda-vissza).

2021. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%

Az 50 perc az 50 perc. Akkor is, ha nem kell átszállni és akkor is ha tízszer kell átszállni.

50 perc menetidő Budapesten nem számít extrém rossznak, szóval ez szerintem nem kéne hogy befolyásoljon.

2021. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
84%
Budapesten simán. Nekem ugyan ,,csak” 2 átszállásom van, de az eleje/vége 1 óra buszút.
2021. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
87%
Nem az átszállások száma a fontos hanem az össz utazási idő.Budapesten 50 perc nem sok,nem kell messze menni ahhoz hogy egy órát utazgass.Vállald el főleg ha tetszik a munka,hidd el nagyobb esélye van annak hogy messzebbre kell utazz minthogy közelebb(arról meg ne is beszéljünk hogy tetszik-e vagy nem)
2021. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%

A 8. kerület külső részén lakom, a jelenlegi munkahely nem az első hely, ahova én is kb 50 percet utazom.


Viszont az átszállás zavaró, pláne, ha el szeretnéd foglalni magad nyelvtanulással (app, 5 perc angol, bármi), egyéb tanulással, regényolvasással, cikkolvasással. Én most 2 átszállással járok (bár reggel van egy 20 percenként járó, mindig késő busz, amivel csak 2) és az a legbosszantóbb, hogy kidobott idő az egész, mert max 10 percet vagyok egy járművön, de általában annyit sem.



Viszont az 50 perc az sajnos Budapesten simán összejön. Én ezért se szeretek Budapesten lakni - számomra lakásban lakni, egy ekkora városban annyi kényelmetlenséget okoz, hogy ezekért cserében elfogadhatatlan az 50 perc utazás egyetemre/gyakorlati helyre/munkahelyre, pláne átszállásokkal, ahol nettó kidobott idő.

2021. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy milyen tervezőt használtál? Pl. a BKK Futár nem számol a városon belül a vonatokkal, helyközi buszokkal, holott sokszor rengeteg időt lehet ezekkel spórolni.
2021. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!