Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A fel szálló utasok miért nem...

A fel szálló utasok miért nem várják meg, amíg a lesz állók leszállnak?

Figyelt kérdés

Mindennap látom, hogy például a busz beáll a megállóba és eltorlaszolja az ajtót mert ő siet vagy nem tudom.. A többi utas meg teleportáljon ki, mert ő nem hagy helyet nekik..

A másik kedvencem, amikor ugyanúgy neki áll feljebb és simán a tömeggel szemben fel is száll aztán vár még 5-10 percet ő is velünk az indulásra.. Semmi értelme nem volt a többiekkel köcsögnek lenni. Ugyanezek a metróra és más tömegközlekedési eszközökre is igazak.



2021. máj. 17. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert bunkok. En nem szoktam zavartatni magam, ha valaki ennyire h*lye, siman erobol atmegyek rajta egy eroteljes 'elnezest, de leszallnek ha lehet' mondattal kiserve, alljon felre ahogy tud.
2021. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én is simán vállal meg szoktam lökni az ilyet, ha nem férek el. Kaptam már goromba nézést jó párat, meg beszólást, hogy ne lökdössem, de csak vissza kell szólni, hogy ha nem állna az ajtóban, nem lökném fel én se. Erre aztán már nem igazán tud mit mondani.
2021. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Igazi válasz úgysincs erre, úgy hogy csak hozzáteszek:

Tele van a busz. Hátsó ajtónál (középen, mindegy) feláll a jóember. Előrefurakodik az első ajtóhoz. Nem megy könnyen, de sikerül neki.

Azt hihetnéd, hogy annyira siet, hogy azzal is nyer 1-2 másodpercet, ha elől száll le. De nem. Megáll a busz a megállóban, nyílik az ajtó, és elindul visszafelé. Erre mi a magyarázat?

2021. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván inkább a körültekintés, előre gondolkodás hiánya az ok, mintsem sietség vagy nemtörődömség. Ilyenkor egy pillanatra megtorpanok, majd egy öblös “szabad lesz?!” kíséretében félreállítom az illetőt, majd utána ellenőrzöm , megvan-e még a pénztárcám, mobilom.


De a másik oldal is megéri a pénzét néha, mert van, aki másodpercekkel a többiek után kezd neki a leszállásnak, aztán csodálkozik, hogy már nem tud leszállni.

2021. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 qkker1 ***** válasza:
88%
Én simán visszalököm az ilyeneket a 130 kilómmal, másból nem értenek!
2021. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ők azok, akik felveszik a cofidist az ájfónra. 1 perccel nem tudnak előre gondolkodni, az intelligencia morzsája is hiányzik belőlük. ​

Én le szoktam sszállni, mintha ott sem lennének.

Szoktak hőbörögni, hogy anyádatlöGdözzsed!! Én meg szarom le hátra se nézek

2021. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a másik véglet is idegesítő tud lenni, amikor nem tudják hol kell leszallni aztán az utolsó pillanatban akarnak..
2021. máj. 17. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!