Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hány járművel utazol egy...

Hány járművel utazol egy átlagos munkanapon (oda-vissza)?

Figyelt kérdés
Én 10-el, de ismerek olyat, aki 12-vel. Ki tudja überelni?
2021. jún. 14. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 vagy 3, attól függ gyalog megyek e a suliig, vagy busszal van kedvem menni 2 megállót.
2021. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy.
2021. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég sikerült 46-ra összehozni 😊 Szeretek utazni, így írtam egy programot, aminek megadtam Budapest összes olyan csomópontját, ahol át lehet szállni egyik kötött pályás járműről másikra és annak mi a következő szomszédos csomópontja. A program kitalálja véletlenszerűen, hogy merre menjek vigyázva arra, hogy ne menjek azon a szakaszon ahol voltam (irányonként), visszaút ne rögtön történjen, csak akkor ha zsákutca vagy csak az az egyfelé lehetne menni, mert csak az volt. Ha nincs olyan útvonal, ahol már nem voltam, akkor megkeresi a legközelebbi megfelelő szakaszt (ennyi szakasz ismétlést engedtem meg a programnak) 3-4 órát szoktam rászánni a küldetésre, ezalatt átlagba 20-25 járat fér bele, de ha véletlenül úgy alakul, hogy Pesti oldalon a Nagykörúton belül kerülök, a sok átszállási kapcsolat miatt 40-et is megközelítem (trolit is bele vettem), most döntöttem rekordot a 46-al 😅 2 féleképpen járom be a vonalakat, csak Buda és csak Pest. Buda 2-szer megvan (itt Hűvösvölgy és Kamaraerdő 3-szor van a programok listájában, mert az a kedvenc szakaszom) , Pest bezárásával most végzek hamarosan úgy hogy Kőbányát kihagytam (oda csak metró) és minden egyszer van a lista. Ezt a rekordot döntse meg valaki 😅😅😅
2021. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pest bezárásával most végzek = Pest bejárásával most végzek


A telefon mindent átír, lehet hogy ezen kívül is van, de ezen magam is röhögtem 😁

2021. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon átlagos munkanap lehetett.
2021. jún. 14. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire bringával járok, de ha BKV zok az tovább tart, 1 átszállás (2 busz), ma túlórazni jöttem egy másik telephelyre, ide bringával 15 perc csak átmegyek az északi összekötő vasúti hídon, BKV Val meg kerülni kellene az Árpád híd felé... 2-3 átszállás legalább 1 óra...
2021. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3-4 vagyok. Heti egyszer munkából haza jövet szoktam utazgatni kis pihenés céljából úgyhogy még ha nem is szokványos, de nálam átlagos munkanap 😅 úgyhogy tényleg nehéz ezt überelni 😅
2021. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Mert egyébként egy héten összesen mennyi járattal utazol? Ha csak egyszer utazol 20-25 járattal, még akkor se hinném, hogy übereled az én heti 50-emet. Bár nem derült ki, hogy a többi napon mennyit utazol.

2021. jún. 14. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Más napokon 3 oda 3 vissza ha sietek, ha nem akkor 4, mert elmegyek a végállomásig a metróval és vissza 2 megállót, úgyhogy 45-55 egy héten 😁
2021. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor kiegyezhetünk egy döntetlenben.
2021. jún. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!