Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik teljes munkaidős munka...

Akik teljes munkaidős munka mellett sportoltok munkanapokon, mennyi időt töltötök a munkahelyeteken, mennyit utaztok, mennyi idő megy el sportra, és mennyit szoktatok aludni egy átlagos munkanap?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi számít sportnak? Minden este bicajozok 1-2 órát, ez nem tudom, hogy sportolásnak, vagy csak sima outdoor hobbinak számít-e, nem is kemény edzésnek szánom, csak jól esik mozogni.

8 óra munka. (15:30-kor végzek)

30-30 perc utazás.

Sportot magát írtam.

Napi 6 óra alvás hétköznapokon.

2018. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kerékpár is sport.
2018. okt. 8. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor aktívabban sportoltam:

5-kor felkelés. 6-8-ig úszás. 9-3-ig munka (korábban suli).

5-6-ig futás vagy erősítés.

Azaz napi 3 óra sport, 1-1.5 óra utazás.

Mostanában -- család mellett -- ez napi 1-1.5 óra sportra csökkent.

2018. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző, folyt.

+ hétvégén nagyobb biciklizés vagy más (pl. evezés).

2018. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utazással, öltözéssel együtt a napi sportolásra heti ötször 2 órát, illetve kétszer 2 és fél órát szánok. A fél órás többletet az utazás teszi ki. Emellett, 8 órát töltök a munkahelyemen heti 4*, plusz fél-fél óra az oda vissza út. Általánosságban véve 6 órákat alszom.

Szóval a munkanapjaimon kb 6 órám van szabad. Bár a szünnapjaimon is, ahol az adminisztrációt, továbbképzést, különböző felkészüléseket végzem.

2018. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!