Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A budapesti autóbuszokon...

A budapesti autóbuszokon miért nincs sötétítő függöny mint néhány volánbuszon? Most nyáron jól jönne. A HÉV pótlóbuszokon is használják az utasok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az Volánbuszos szokás, de a pontos okát én sem tudom. Sötétített ablakok kellenének UV-védelemmel.
2021. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyi járaton nem szokás.

Pontos okát nem tudom, szerintem az, hogy helyi járaton nem töltenek annyi időt az emberek, hogy egy napszüveggel ne lehetne kényelmesen megoldani a dolgot. Nyílván egy távolsági buszon más, ahol több órát is ül egy helyben az ember.

Arról nem is beszélve, hogy mondjuk Budapesten csak egy plusz dolog lenne, amit összeganézhatnak egyes emberek, az meg hogy naponta mossák azt a több 1000 függönyt meg nem igazán opció.

2021. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem függöny kell, hanem fehér bevonat az ablak külsejére.
2021. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs, de a mérsékelt égövben milyen helyi közlekedési eszközön láttál te egyáltalán sötétítő függönyt? Teljesen felesleges, macerás tisztán tartani, cserélni, újravarrni,miközben a gyakran kanyarodó járatokon minimális a haszna a rövid utazási távolságok mellett.
2021. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A KPK rendszámmal kezdődött Volvo 7700A típusú volánbuszokon a H7 pótlón.
2021. jún. 20. 07:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az helyközi jármű alapvetően, csak a pótlás miatt helyiként közlekedik. Viszont ha megnézed az eleve helyijáratnak tervezett Volánbuszokat (MOS, MRP, RVY), akkor azokon sem fogsz függönyt találni.
2021. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!