Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Légterelő vs sötétítő fólia?

Légterelő vs sötétítő fólia?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az autómon b oszloptól hátra le vannak sötétítő fóliázva az üvegek. Vennék légterelőt előre és hátra is. Mennyire veszélyes a légterelő a fóliára? Össze fogja karcolni?

2019. nov. 1. 16:40
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A fólia az ablak belső felén van, a légterelő a külső felével érintkezik.

Az ablaknak tervezett résbe bekerül egy plusz anyag, emiatt az ablak az utolsó 1cm-en feszesebb így a fóliát kicsit jobban igénybe veszi, de nem számottevő a különbség.

2019. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Van már fólia, lesz nemsokára légterelő.

Jól haladsz, az igényes autóépítés terén.

Még kiscipő kellene a belső tükörre, aztán golyós üléshuzat, esetleg antisztatikus szalag a hátsó lökhárító aljára.

És természetesen duplacsöves Koppány dob. :)

2019. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztelt kettes! Gőzöd sincs semmiről, de beugatsz! Így vettem az autót egy hónapja! Most persze dünnyöghetsz, hogy minek vettem fóliásat!? Hát azért kérlek szépen, mert 6 hónap keresgélés után örültem neki, hogy végre talàltam egy olyan autót ami nincs lezúzva majd összegányolva! Nincs lelakva!
2019. nov. 1. 22:06
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

#3

Ne mentegetőzz, a fóliát bármikor le lehet szedni az üvegekről.


Kit érdekel hogy más mit gondol? Ha te így akarod, akkor így fogsz vele járni, nem lehet és nem is kell minden nyominak megfelelni.

2019. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 2. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem fogja befolyásolni a fólia felületét, mert a fólia az üvegen belül van, míg a légterelő az üvegen kívül. Feszülni fog az üveg felhúzásakor, amikor a keretbe fog csúszni.


Thomy

2019. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!