Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Másnak meg lehet venni a...

Másnak meg lehet venni a vonatjegyet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Keresztapámmal utaznánk Pestre és előre meg szeretnénk venni a jegyet az Intercityre. Neki van ilyen vakok és gyengénlátók számára kiállított kiskönyve, amivel 90%-os jegyet lehet venni magának meg így nekem is mint kísérőnek. Ő sajnos nem tud bemenni az állomásra megvenni így nekem kell, viszont azt nem tudom hogy én megtehetem-e az ő kiskönyvével. Arra gondoltam hogy elviszem a személyijét de nem tudom így jó-e..
2021. jún. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazás nem játszik? Egyszerűbb lenne.
2021. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem játszik:(

Keresztapám elég idős, szóval neki olyan telefonja van amelyiken nincs internetelérés az én telefonom pedig pont rossz(emiatt is megyek fel Pestre)

2021. jún. 27. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Interneten is meg tudod venni előre, csak meg kell adnod pár személyes adatot. A jogosultságot majd a vonaton ellenőrzik. Kinyomtatod és elviszed. Internetelérés amúgy sem kell, én mindig megveszem a jegyet és mobilra letöltöm, vagy átmásolom a pdf-et.
2021. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Ezt nem is tudtam. Azt hittem hogy kell internetelérés is. Nagyon szépen köszönöm!

2021. jún. 27. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen megveheted, a pénztáros nem fogja elkérni az igazolványokat, azokat majd a jegyvizsgáló fogja a vonaton.
2021. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!