Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire bonyolult ennek a...

Mennyire bonyolult ennek a mobiljegynek a használata?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék tölteni egy napot, de most olvasom hogy valami QR kódot kell beolvasni felszállás előtt


Na már most, nekem eszem ágában sincs elővenni a mobilomat sehol ahol tömegközlekedésre szállok



Jegy-autómatáknál meg állítólag azonnal kirántják a kezedből a pénzt, esély sincs arra hogy fizetni tudj



Hogyan lehet használni, vagy melyiket érdemes használni akkor?



2021. júl. 20. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 15 évben minden hónapban vettem automatából, de soha nem rántottát ki a kezemből a pénzt.
2021. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bonyolult.De le kell hozzá tölteni a moibiljegy applikációt, plusz a pay-pal fizetési applikációt, úgy tud működni. És, mivel internetfüggő, folyamatos mobilinternet kell hozzá (wifin nem megy). Én, mióta létezik, ezt használom,nem csak helyi közlekedésre. Mi az, hogy nem akarod elővenni a mobilodat? Nézz körül, mindenkinek mobil van a kezében a buszmegállóban, buszon, mindenhol.Jegy automatánál pedig lehet kártyával is fizetni.Nekem még senki nem akarta kirántani a pénzt a kezemből sehol.Nem kell ennyire parázni.
2021. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel ilyen bugyuta sztereotípiáknak, akkor inkább ne is gyere, mert a végén még leszúrnak a körúton…

Ne szórakozz már, ezeket hol hallottad? Valami olyan faluban élsz, ahol van egy Budapestgyűlölő, aki rémhoaxokat terjeszt? Odamész az automatához, veszel napijegyet es fizetsz. Nem fogja elvenni senki sem a pénzed, de fizethetsz kártyával is.

2021. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak buta, falusi tévhitek. Soha, sehol nem akarta kirántani a kezemből a pénzt senki jegyv@sárlásnál. A mobiljegy sem bonyolult. 2 pillanat alatt felismeri a qr kódot, aztán el is teheted a telefont.
2021. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem muszáj mobiljegyet használnod, ha nem akarsz. Csak akkor el kell zarándokolj egy automatához vagy pénztárhoz megvenni a jegyedet. És nem, nem csavarják ki a pénztárcát a kezedből.
2021. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz, inkább ne is menj pestre, mert megesznek
2021. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!