Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Normális ez a máv??

Normális ez a máv??

Figyelt kérdés

Aug. 20-a van, és a Lőkösháza-Budapest vonalra 3 kocsit tettek, azok is szar kabinosak. Már szolnok előtt tele volt mind a 3 kocsi. Most meg kb. A folyosón is állnak végig emberek, velem együtt. Plusz valamiért kaller sincs a vonaton.


Bolondok ezek? 50 fok van, és még másfél óra hátra van. És ez IC elvileg.



2021. aug. 20. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más működőképes kocsi, az összes forgalomban van a hosszú hétvége miatt. Elsősorban a távolsági és a nemzetközi vonalakra adják ki a jó kocsikat, a kis vonalakra meg maradnak ezek.
2021. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Aki kényelmet akar, az menjen autóval. Aki tömegközlekedik, az ne panaszkodjon.
2021. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
És ebben mi a kérdés? Tudom, hogy megint leleszek pontozva, de ez egyszerű panaszkodás. Írjál a Mávnak, ha nem tetszik. Mi tegyünk a segged alá jó kocsit? Továbbá számomra teljesen érthetetlen, hogy nem tudsz leülni, és az első dolgod ezt ide írni. A "kaller" miatt meg végképp nem értem miért aggódsz. Ha nem jön, nem jön. Úgy érzem, még mindig nem vagyok eléggé lepontozva, úgyhogy én is leírom, hogy lehet menni autóval. Pár száz vagy pár ezer forintért ezt kapod. Nyugaton biztos nagyon szép az élet, minden embernek külön kocsi jut.
2021. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek van autója, meg pénze fenttartani. Viszont ha már kifizettem a vonatjegyet, elvárom, hogy 3 órán keresztül ne álljak egy szűk folyosón bőrönddel meg 2 táskával...
2021. aug. 20. 13:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Írtam nekik számtalanszor, 0 előrelépéssel. Lesz*arják a panaszokat, ebbe az országba ez az alapértelmezett.
2021. aug. 20. 13:47
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

"valamiért kaller sincs a vonaton"

Elbújt a mozdonyra szégyenében szerintem :D

(kaller nélkül nem közlekedhez vonat, úgyhogy valahol biztos van.)

2021. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja a kérdésre nem válaszoltam...

Nem, nem az! :D

2021. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kérdezed, mintha valaha is az lett volna. Egyébként igazad van.
2021. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kifizetted a jegyet... visz a vonat nem? Ha helyjegyed lenne akkor max jogos lenne a panasz.
2021. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

#4 Ezt én (#3 vagyok) értem és a válaszom nem is fellengző "vegyél autót te paraszt" akart lenni. Egyszerűen csak el kell fogadni azt, ami megadatott. Az autó fenntartása drága, igen. A pénzért cserébe kapod a kényelmet: nincs menetrend, nem hánynak nyakon a tömegben, nincs zaj, stb. A tömegközlekedés olcsóbb, de olcsó húsnak híg a leve.


Szóval röviden: azt kapod, amiért fizetsz. Ahogy előbb is mondam, az előző kommentemmel nem azt akartam mondani, hogy vegyél autót. Nem mindenki engedheti meg magának, én sem engedhettem meg sokáig, ismerem a tömegközlekedést éppen eléggé. Szóval egyet tudok érezni veled, de attól még az előző kommentem továbbra is igaz: ha tömegközlekedsz, akkor el kell fogadni a kényelmetlenségeit. A kényelem több pénzbe kerül. Ne akarjunk 100 forintért 3 fogásos vacsorát.

2021. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!