Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan is működik a MÁv...

Hogyan is működik a MÁv okosjegy, mikor olcsóbb és mikor nem? Ami az új online felületen van az már az okosjegy ár az IC mellett? Konkrétan BP-Szeged mennyi lenne most okosjeggyel?

Figyelt kérdés

[link]


Azt elolvastam, hogy minél korábban veszem meg elvileg annál olcsóbb, de most ismerős azt mondta, hogy a jegypénztárnál olcsóbban vett jegyet jóval.

Lehet kedvezménye volt amit az okosjeggyel nem tud érvényesíteni? Más oka lehetett?


2021. szept. 13. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kedvezményes jegyekhez viszonyítva nem vagy nem mindig olcsóbb a fix áras okosjegy.
2021. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan meg tudja mondani valaki mennyibe is kerülne egy BP-Szeged okosjegy, mert így nem tudom összevetni..

Nem akarok fölöslegesen app-ot tölteni, meg regisztrálni előre, ha nem éri meg..

2021. szept. 13. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan meg tudja mondani valaki mennyibe is kerülne egy BP-Szeged okosjegy, mert így nem tudom összevetni?
2021. szept. 13. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jegy.mav.hu

2399 forint - ebben benne van az IC-re a hely- és pótjegy.

Diákkal 2305 forint, gyorsvonati részre 2005 forint.

2021. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. szept. 14. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!