Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy villamosveze...

Mennyit keres egy villamosvezető Bécsben?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni, de sajnos nem tudok németül (nem én jelentkeznék).

2021. szept. 27. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
A mai világban a Google translate már tud helyetted németül (is).
2021. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz ertelmes valaszt adni a feltett kerdesre, akkor a helyedben nem is huztam volna az idomet. :)
2021. szept. 27. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem kellően értelmes válasz volt, pikkpakk ad rá találatokat a kereső. Persze ha neked jobb arcoskodni mint olvasni.. :)
2021. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az arcoskodast, bunkoskodast nem en kezdtem, hanem te, a szanalmas szarkasztikus kommenteddel.

Nyilvan ha ezt az unalmas sablon szoveget szerettem volna olvasni, akkor megnyitok 1-2 kerdest, mert mindenhol ugyanezt a “google a baratod” marhasagot nyomatjatok. Kerdem en, mire van akkor ez az oldal, ha nem kerdesek feltevesere?

Ha nem tudsz erdemben hozzaszolni, akkor nem kell anonim profil moge bujva okoskodni.

De oke, a mai nap tanulsaga az, hogy ezen az oldalon kerdest feltenni felesleges.

2021. szept. 27. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Amíg ezt a szar picsogást leírtad, beleböföghetted volna a Googlebe, angolul vagy németül, h Bécs villamosvezető fizetés, és ELSŐ találatnak megkapod ezt:


[link]


Igen, sajnos csak kell hozzá idegennyelv, hogy megértsed :( Brühühű...

2021. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fu de egy rosszindulatu, arrgogans leny vagy te. Remelem ez volt a legnagyobb oromod, te nyomorult.
2021. szept. 27. 23:29
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

"Bejelentés témája: a kérdező folyamatosan sértegeti a válaszadókat, így a kérdés értelmét veszítette"

"Köszönjük bejelentésed, moderátoraink ellenőrizni fogják a kérdést"

2021. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Őrületes, iszonyatos agresszió.
2021. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bruttó 2200 € / hó.

Jár 13. illetve 14. havi fizetés is.

2021. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2022. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!