Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet szó szerint...

Hogyan lehet szó szerint megtanulni az F1-et?

Figyelt kérdés

A vasútnál állítólag ezt "vessző pontossággal" kell tudni, akár egy verset.

Van valami praktika arra hogy hogyan lehet egy ekkora mennyiségű szöveget észben tartani (persze szó szerint)?



2021. okt. 4. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
mutassa már meg valaki ezeket, ne csak a levegőbe beszéljetek.
2021. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

F.1.

[link]

F.2.

[link]

F.2. Függelékei

[link]

2021. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es:

Ez kemény!

Köztisztviselői szakvizsgámra emlékeztetnek. Jaj, de utáltam!

2021. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért, mert nem kötelező megtanulnom, de ez tök érdekes :) Köszi a kérdést, köszi a válaszokat, ma is tanultam valamit. Le is töltöttem a doksikat.

Bocsi az offért :)

2021. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az csak a kezdet, hogy el tudod szavalni fejből. Az igazi buli akkor jön el amikor igazolnia kell Fontos Úrnak az íróasztala létjogosultságát, így áthelyez pár vesszőt és kicserél pár szót az addig imakönyvként mantrázott szövegekben. Na akkor tanuld meg, ha beledöglesz is az eredeti verset kezded szavalni!
2021. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak a vesszőnek, de "s" "és" "a" "ha" vagy -nak is jelentésük van. Megváltoztatják a leírt szöveg értelmét. Nem elég bebiflázni szó szerint érteni is kell, mikor milyen pontot lehet vagy kell alkalmazni -persze azonnal, már gondolkodási idő nincs! Adódik egy helyzet és azonnal meg kell oldani és még más utasításokban foglaltakat is figyelembe kell venni, mindezt a másodpercek töredéke alatt, dönteni kell!!! A nem döntés is rossz döntés!!

Beszéltem egy idős fogorvossal. Ő forgalmi szolgálattevő volt, elment orvosira, fogorvos lett. Azt mondta, hogy könnyebb volt az egyetem.

2021. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!