Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kecskemétről Gödöllőre Pesten...

Kecskemétről Gödöllőre Pesten át. Melyik közlekedési eszközzel/eszközökkel? Útvonaltervezés-segítséget kérek.

Figyelt kérdés

Szóval Gödöllőre fogok járni suliba..Az út oda mindenképp Pesten át vezet ugyebár...

De fogalmam sincs hogy jönne ki a legkevesebb macerával,legolcsóbban az utazás?


Szóval Kecskemétről ugyebár mehetek busszal vagy vonattal.Busz végállomása Népliget,vonaté Nyugati PU.


Pestről mehetek Gödöllőre 3 módon:

HÉV-vel(Örs vezér tere a kiindulópont), vagy mehetek vonattal a Keletiből, esetleg busszal a Népstadion buszállomásról.


Szóval egy csomó variáció van hogy Kecskemétről Pestre hogy mehetek, aztán meg onnan Gödöllőre..

Népliget-Örs

Népliget-Keleti

Népliget-Stadionok



Nyugati-Keleti pu.

Nyugati-Örs

Nyugati-Stadionok busz.pu.


De ugye a vonatról/buszról végülis előbbi megállóhelyen is leszállhatok,lehet h.úgy egyszerűbb lenne..PL.vonattal mennék Zugló állomásig, és onnan mennék a Keletibe...stb...


Szóval ha vki tudna jó tippeket adni, azt nagyon megköszönném...Eléggé be vagyok parázva,nehogy elkeveredjek:( Főleg a metrótól tartok ilyen téren..


Lehet szájbarágósan is írni a tippeket:)..Tényleg totál ismeretlen nekem a pesti tömegközlekedés.


2010. szept. 5. 09:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs h. kisregényt írtam:P
2010. szept. 5. 09:38
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel elég nagy csomagjaim is lesznek,a lehető legkevesebb átszállással kéne megoldani a dolgot:P
2010. szept. 5. 09:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a két legegyszerűbb megoldás:

1. Busszal mész Népligetig, 1-es villamossal át a Stadionokig, onnan tovább busszal.

2. Vonattal Zuglóig, onnan szintén 1-es villamos, csak az ellekező irányban Stadionok, és onnan szintén busz.

2010. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..Várom a további tippeket:)
2010. szept. 5. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:

hát az attól is függ hogy gödöllőn belül hova fogsz járni. A vonatállomástól viszonylag messze van a belváros. Nekem alegésszerűbbnek az hangzik, hogy Mindenképpen az örstől hévvel jössz gödöllőre, az elég biztos és jó helyen van a megálló. Jöhetsz még a stadionoktól busszal is, én nem bízok a buszokban nekem is ez a nagy dilemmám most. Jegyárban tulajdonképpen pár száz foriont a különbség: BKV bérlet ~3600Ft, hozzá kiegészítő: hévre:~1400, vonatra ~1600, buszra ~1400 körül.

hogy kecskemétről pestre hogy fogsz feljönni, abban enm tudok segíteni.

Na összegzek...

Nyugatitól az Örsig : 4-6 villamos Blaháig, utána 2-es metró Örsig, aztán hév Gödöllőig.

Nyugatitól keletiig: 4-6-os, és asszem a Blahánál tudsz átszállni a 173-asra. az kivisz a Keletiig, onnan vonat. Ennek hátránya h a voant messze van a belvárostól.

NYugati- Stadionok: 4-6-os a blaháig, utána metró a Stadionokig, ott pedig busz Gödöllőig. Ez nem rossz, csak én félek a buszoktól meg a forgalomtól.:D

Én az örsre mennék a helyedben, de szerintem probálkozz, tapasztald ki hogy a legjobb neked.

2010. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah azt elfelejtettem írni, hogy időben kb ugyanott vagy. Elméletileg a busz a leggyorsabb - hát kötve hiszem, de mindegyiknek 45-50 perc a menetideje ha nem jön közbe semmi.
2010. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na megint én:D a metrótól ne félj, az a leg kiszámíthatóbb. gyors, érthető, nagyon sűrűn közlekedik, és ritkán csúszik hiba a számításba :)
2010. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen;)


Amúgy igen,a HÉV megállóhoz,és a buszállomáshoz lakom majd közelebb Gödöllőn, nem a vasútállomáshoz...

Ez is egy szempont.:)

2010. szept. 5. 10:14
 9/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Az én javaslatom:

busz, 1-es villamos Stadionokig, onnan busz Gödöllőre.

De ha az egyetemre mégy, akkor a HÉV és a MÁV van közelebb.

busz, kék metró Deák térre,

- piros metró Őrsig, onnan HÉV Gödöllőre.

- piros metró Keletiig, onnan MÁV Gödöllőre.

2010. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Kecskemétről vonattal fel Zuglóig, onnan =e vagy 173E busszal 1 megálló a Keleti pályaudvar, majd vonattal irány Gödöllő.

Így kell a legkevesebbet cipelned a csomagod.


Ismerős is Gödöllőre járt Cegléd irányából, így ment mindig.

2010. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!