Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten az egyszerű jegyeke...

Budapesten az egyszerű jegyeket (vonal, átszálló,stb.) olyan vékony papírra nyomják. Állandóan bénázok az automatánál. Meghajlik amikor kezelni akarom. Hogyan fogjam meg? Hogyan oldhatom ezt meg?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon hülye kérdés, de kérlek ne trollkodj.

2021. nov. 25. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Heee???
2021. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Berakod pénztárcába vagy telefontokba és csak akkor veszed elő ha kell…
2021. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha enyhén U alakban meghajlítod a hosszabbik oldal mentén, úgy lesz egy kis "tartása".

Én úgy szoktam, hogy az egyik ujjammal lenyomom a közepét, és 2 másik ujjammal felhúzom a két hosszabbik szélét.

2021. nov. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, ha nem gyűröd előtte a jegyet napokig, hetekig a táska alján , akkor igenis marad tartása. Megfogod középtájt és betolod a jegyet a nyílásba ütközésig.
2021. nov. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
#troll
2021. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
A legtöbb pénztárcában van kártya tartó, vagy abba vagy kerítesz egy olyan kis zárható füzetet, bérlettartót amiből könnyen elő tudod venni. Ne zsebben hord, hanem valami fix helyen.
2021. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére bérletem van, így azzal nem kell szenvednem. De mikor környéki jegyet lyukasztok, minden alkalommal bénázok vele én is...Persze első ajtós felszállás van és még a sofőr néz rám szúrós szemmel, hogy bénázok. Nem én tehetek róla, hogy rossz minőségű a papír.
2021. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!