Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszsofor akarok lenni, 2022...

Buszsofor akarok lenni, 2022 08. Ekkor lesz 2eves a jogsim?

Figyelt kérdés

Addig kezdjem el a C jogsit vagy varjak, es a pavval kezdjem?

Mert 2 eves jogositvany kell a pavhoz


2021. dec. 21. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a buszozáshpz már Páv2 kell, az meg nem olyan mint a Páv3, amit kb mindenkinek megadnak. Tudom hogy idegörlő, de az a logikus döntés hogy megvárod a 2 évet, különben ha nem vagy alkalmas, akkor csak gelesleges pénzkidobás az egész.

Nem tudom hogy vagy vele, de ha a C kategóriát is szívesen használnád ha esetleg a buszozáshoz szükséges páv2-t nem kapod meg, akkor érdemes lehet elkezdeni. Hisz ha a Páv2-t nem is, de a páv3-at szinte biztos hogy megadják. Azzal meg elmehetsz teherautó sofőrnek, így aznemkidobott pénz.

2021. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érdemes lehet már most elkezdeni, ha "beéred" a teherautózással is végső esetben.
2021. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok teherautozni
2021. dec. 21. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem érdemes elkezdeni míg nincs a kezedben a pályaalkalmassági határozat🤷‍♂️
2021. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) koszi az infot
2021. dec. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!