Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek ott mekkora a...

Szerintetek ott mekkora a valós probléma, ha a vezérigazgató szerint is a buszvezetők bunkó módon tudnak megnyilvánulni?

Figyelt kérdés
Van itt egyáltalán hiány? Esetleg csak a vezető ismeri túl jól az alkalmazottait?
2022. jan. 18. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Melyik szakmára nem igaz, hogy az azt űzők között vannak akik bunkó módon képesek megnyilvánulni?
2022. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
Én imádtam egy bizonyos bkv járatot ami elsőajtós volt mert marhára barátságos busz vezetők voltak ott. Viszont azelőtt nagyon rég utaztam elsőajtóson, nagyjából 12 évesen, az említett vonalon meg 18 évesen kezdtem el és volt pár rossz tapasztalat még előtte én meg rossz korszakomat éltem és alig köszöngettem nekik mert egyrészt paraszt voltam és beképzelt másrészt teljesen szokatlan volt. Meg volt egy pici tömegiszonyom is. Már bánom egyébként. Azok a sofőrök jófejek voltak.:)
2022. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Minél bunkóbb a főnök, annál több bunkó beosztottja van.
2022. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Konkrét esetek ismerete nélkül nyilván nehéz megítélni , van-e igazság a szavaiban. De úgy gondolom, ha tényleg a nyilvánosságnak szánta e szavakat, akkor nem egy jó vezetői magatartás ennyire nyíltan leszólni a beosztottaidat - akkor sem, ha tök igazad van. Ilyenkor szépen emberenként le kell ülni velük , megérteni, hogy egy-egy konkrét szituációban mi váltott ki bennük olyan viselkedést , amilyet és tanácsokkal látni el őket , segíteni a helyes irányba terelni ezeket a rosszul kommunikáló kollégákat.


Persze, tuti vannak köztük eleve lobbanékonyak, akiken nem fognak az ilyen beszélgetések, ott jönnek a kompromisszumok: megtartani - nem tartani, máshova beosztani, stb.

2022. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Uh, azóta kicsit utánaolvastam több forrásból és eléggé úgy tűnik , hogy ugyan valós a problémafelvetés, de a nagyfőnöknek egyszerűen fogalma sincsen , hogyan kell kifelé kommunikálni. Az utasokat és a városvezetést is ugyanúgy ekézte.
2022. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!