Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkvnál meg tudom valahol...

Bkvnál meg tudom valahol nézni, hogy egy bozonyos időpomtban hol voltak egy adott napon az aktuálisan aktív járművek?

Figyelt kérdés

Már találtam egy oldalt, ahol a mindenkori jelen pillanatban aktuálisak hol vannak, amihez térkép is van, de olyan kéne, ahol rá tudok keresni, akár másodperc pontosságra, hogy akkor hol volt.

Illetve hogy egy adot időpontban pont a megállóhoz megérkező kárművek kellenének.

Konkrétan azt( is) szeretném tudni, hogy a mai napon mely járművek álltak be a megállóba, pontban 7:43:30kor.( +-10 másodperc)



2022. márc. 1. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehol, csak a pillanatnyit látod.

Csak a belső rendszerben lehet visszakeresni

2022. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Winmenetrenden tudod megnézni legpontosabban hol volt az adott kocsi adott időben, de akkor is ki kell számolnod, hogy az adott viszonylaton ha ekkor indult el, akkor eddigre ért oda stb... De így közvetlenül sehol nem lehet megnézni hol volt a kocsi.
2022. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!