Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldön is használható...

Külföldön is használható offline GPS? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát határtól csak 20 kilométerre mennék egyik városba át egy helyre. Mivel külföldön nem lenne internetem, így a nem tudnék hogyan tájékozódni. Kocsiban nincs GPS.

Lehet előre beállítani, vagy letölteni az utat? Google maps megfelel az ilyennek? Nem fog megszakadni közbe a navigáció?


2020. szept. 18. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Veszel egy térképet..


Letöltöd akármelyik iGo-t nCore-ról.

2020. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Google térképet használtam már offline gps nek. Előtte letöltöttem az adott szakaszt és utána jól is ment. Szintén hasonló ok miatt kellett. De ugye egészen addig biztos ami biztos alaoon volt csak, hónapokig talán 1-2 évig nem volt semmi haszna. Akkor meg hiretelen kellett és ment.

De vannak elég jó offline gps-ek is. De én a google gps-t használom inkabb ilyen célra. Azt gyakrabban frissítik. Pl ha már van új útca menet közben, vagy körforgalom, egyirányúsítás stb nagyobb esélyel fogja tudni a google térkép és akkor annak megfelelően fog navigálni is.

2020. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig soha nem használtam még GPS-t, mert elég jól lehet errefelé tájékozódni meg tudom a forgalmat stb.

Külföldre még az adott városig is el tudnék jutni, csak aztán az utcák, amiket nem találnék meg.

Akkor szerintem marad a google térkép, előre betöltöm a szakaszt, meg vissza.

2020. szept. 19. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Sygic-et használtam Németországban, jól működött. Az ingyenes verzióban ugyan nincs hang, de az engem nem zavart.

A google térképet utálom, rengetegszer megszívatott már azzal, hogy járhatatlan földutakon keresztül akart navigálni.

2020. szept. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Google térképet offline módban úgy tudod használni, hogy letöltöd a kívánt térképrészletet.
2020. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Engem egyszer pont a Sygic szivatott elég erősen. Bevitt valami gyár területére, sorozatosan vitt volna befele behajtani tilosba, "a kereszteződésben menjek tovább egyenesen" ezt azért nem a legjobb hallani mikor egy 7 kijáratos körforgalom felé haladsz.

2020. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!