Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Manapság mennyire jellemző...

Manapság mennyire jellemző az, hogy a repülőgépen repülés közben lehet használni az internetet/Wifi-t (amelyet a légitársaság biztosít)?

Figyelt kérdés

Régen repültem már, és nem emlékszem arra, hogy lehetett-e anno használni az internetet.

Kíváncsi vagyok, hogy most mi a helyzet.



2022. márc. 28. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ahol van, ott kőkeményen fizetős.
2022. márc. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

A fenèt. Még pandémia előtt utaztam Air Franceval, volt oda-vissza wifi rajta, és működött fizetés nélkül a net.


Lehet valami akció volt, de nekem akkor épp nem volt kőkeményen fizetős…..

2022. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Egyelőre kevés gépen van Wi-Fi, amelyre csatlakozhatsz. Egy kb. féléves módosítás óta fel- és leszállás közben nem kell kikapcsolni teljesen a telefont, laptopot stb., mint korábban. Offline módban használhatók. Ha a gépen van saját, detektált, biztonságos Wi-Fi, azt használhatod.
2022. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!