Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyházáról Debrecenbe, az...

Nyíregyházáról Debrecenbe, az orvosi egyetemig hogy lehet tömegközlekedéssel a leghatékonyabban eljutni?

Figyelt kérdés
Jövőre egyetemista leszek, de nem leszek kolis, ezért reggelente vonattal vagy busszal fogok járni.

2022. ápr. 1. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

#9 Mejn már a p^csába.


Attól, hogy kérdéseket lehet feltenni, még nem kötelező teljesen retardált üzemmódban a gondolkodás alapjait is másokra bízni.

2022. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Azt is tegyük hozzá, itt pont semmi értelme a Google Maps ellen kampányolni, mert azért a kérdésben nem arról van szó, hogya jutsz el Mucsaröcsöge alsóra 15 átszállással, hanem NYÍREGYHÁZÁRÓL DEBRECENBE... a szomszédos városba...


Ahol azért nem arról beszélünk, hogy napi 2 járat lenne, hanem max fél óránként el tudsz jutni vonattal.


A kérdésben kért információt 0,5 perc alatt megadta volna a Google Maps is, háztól házig pontos adatokkal...

2022. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

12: PONTOSAN!


De láttam már én itt olyan kérdést is, hogy a Kálvin téri metrótól hogyan kell eljutni a Nemzeti Múzeumba... :-DDDD Úgyhogy már semmin nem csodálkozom.


Viszont a szemforgatók meg írásban is kifejtik rácsodálkozásukat, hogy miért minősítik a gyakorizók trollkérdésnek/kamukérdésnek az ilyeneket...

2022. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezek után tökéletesen egyet értek a 9-essel! Azért voltak persze normális válaszok is, amiket köszönök, de hogy a google mapsre nem bíznám az útvonaltervezést tömegközlekedéssel, az biztos (vannak tapasztalataim). Nem vagyok debreceni, ezért tettem fel egy tök ártatlan kérdést, mert azt gondoltam, hogy aki ismeri ezt az útvonalat, az esetleg plusz infókat is tud mondani. Természetesen utánanéztem én is, mielőtt feltettem volna a kérdést, de sokszor, amit a neten írnak, az nem úgy van a gyakorlatban. Nagyon gáz emberek vannak itt, tiszta undorító.
2022. ápr. 2. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!