Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az ÖBB mobilalkalmazásban meg...

Az ÖBB mobilalkalmazásban meg tudom nézni a már megvásárolt jegyeiket internet hozzáférés nélkül?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
a mobil is netről kapja az infot.
2022. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A MÁV app tudja azt, hogy net nélkül is a megvásárolt jegyeket megmutatja. Tudja-e az ÖBB-s is ezt?
2022. jún. 21. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

#2 Ezt majd akkor hisszük el, ha net nélkül fogsz gyakorizni is ! 😉

Valahonnan az az app is neten volt mert különben hogyan fért volna hozzá az adatbázishoz?

2022. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előtte kinyomtam a netet.
2022. jún. 21. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

#3 Te tényleg ennyire sötét vagy, vagy csak megjátszod? Gyakorlatilag le van töltve az ember megvásárolt jegye, azért lehet offline is megnézni.

Kérdező, sajnos nem tudom a választ a kérdésedre, de nekem logikusnak tűnne, hogy ha már a MÁV appban is megnézhetőek offline is a jegyek, akkor az ÖBB is hozza ezt a szintet.

2022. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
megnézheted a jegyed offline is, nem kér netet. csak arra figyelj, hogy vásárlásnál a mobilra kérd a jegyet és ne a pdf változatot, mert fizetés után mindkét opciót feldobja, de a pdf csak bonyolulttá teszi a dolgokat.
2022. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mobilra le van töltve az ÖBB app. Működik offline is, de csak a már megvásárolt jegyet lehet megnézni, ugyanúgy, mint a MÁV appnál. Ha online vagy, akkor viszont információkat is közöl az utazásoddal kapcsolatban, pl. ha van késés, vagy a vonat másik vágányra érkezik, mint a tervezett.
2022. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!