Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Más országokban már régóta...

Más országokban már régóta divat a tömegközlekedésben az ingyenes WIFI hozzáférés?

Figyelt kérdés
Azaz például az Egyesült Királyságban már sok éve van egy normál vonaton/buszon/metrón internet hozzáférés?
2012. dec. 28. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Párnapja már pozsonyban is van ingyen wifi.(buszon)
2012. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom az EU 2010-ben kötelezővé akarta tenni hogy mindenhol legyen egy ingyenes wifi hozzáférési pont főleg távolsági buszokon, közösségi helyeken meg olyan helyeken ahol sok szegény ember él és kevés az internet lehetőség is. Azt tudom hogy Németországban amikor 2 hónapig kintvoltunk apámnál még 2009-ben akkor szinte mindenhol volt wifi mert a laptopomat poénból bekapcsoltam a buszon és volt ingyenes wifi pont sőt apám azon akarta megnézni az emailjeit, amit meg is tudott nézni.

Igaz nem volt valami gyors mert akkor is még csak tesztüzem volt meg alapból ezek olyanok hogy félmegás netek csak arra hogy emailezni tudjanak az olyanok akiknek fontos.

2012. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen.
2012. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es nem tudom merre jártál, de én fél évig éltem a derék frankok földjén és sem a regionális buszokon, sem a regionális vonatokon nem volt ingyenes internetelérés. Sőt. Általában alig voltak ingyenes hotspotok.


Régiónkban viszont terjed az ingyen WiFi, Magyarország szerintem relatíve jól áll e téren.

2012. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!