Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig tart az elővárosi (BKK...

Meddig tart az elővárosi (BKK bérlettel kiváltható) szakasz a vasútnál, ha én a Déliből megyek Szfvárra?

Figyelt kérdés
Kelenföldig? Vagy Érdig?

2022. júl. 1. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Barostelepig, ha ott megáll. Ha nem, akkor az utolsó budapesti megállóig
2022. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csacskaságot írtam. Tétényligetig érvényes.


[link]

2022. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 És ha ott nem áll meg, csak Kelenföldön és Érdnél?
2022. júl. 1. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mivel Érden már nem érvényes, így Kelenföld. De az is lehet, hogy egyáltalán nem érvényes arra.
2022. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Értem, köszönöm:)
2022. júl. 1. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Na, ne írjunk téves információt. Vonatoknál tök mindegy, megáll-e az adott vonat a zónahatárnál vagy sem, díjszabàsi szempontból ugyanaz lesz a tarifa mondjuk egy zónázón mint egy személyvonaton. Akár megáll Tétényligeten az a vonat, akár nem.
2022. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Tetenyliget.
2022. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Valamelyik barom lepontozott. Lényeg a lényeg: akár megáll a vonat a zónahatáron, akár nem, a csatlakozó menetjegyet mindig attól az állomástól kell venni.
2022. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem egészen.

Ugyanaz a viszonylat a jegyen, ahogy utazol,csak a jegyed csatlakozó jegy lesz BKK bérlethez.

A jegyen pedig pl

Déli - Székesfehérvár*18//*49km lesz feltüntetve.

Ha sima Tétényliget - Székesfehérvár jegyet veszel, de a délitől utazol, akkor úgy a jegyed elvieg elégtelen.

Ha kifogsz egy olyan kallert, ezért simán lehet pótdíjazni.

Függetlenül attól, hogy tulajdonképpen végig van érvényes jegyed/bérleted.

2022. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Szépen lepontoztatok, a tetenyliget valaszomra. Szóval. A határ tetenyliget. De a jegyre azt kell feltuntetni hogy csatlakozó jegy bkk bérlet hez. Km pontosan nincs meg előttem, de igen törni kell. Ha te csak onnan veszed vagy nincs rajta higy CSATLAKOZÓ Akkor elégtelen. De csak Fehérvárig vehetsz csatlakozó jegyet. Pl Siófokra nem. ( jv voltam, ezen a vonalon IS)
2022. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!