Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig tart a felújítás az M2...

Meddig tart a felújítás az M2 metróvonalon? Meddig jár még metrópótló busz?

Figyelt kérdés

Valamint az egyes metrónál olvastam olyat,hogy a Deák Ferenc téren az Erzsébet térről közelíthető meg. Ez milyen messze van,könnyű megközelíteni? A kettes metróról kellene a Deák Ferenc téren átszállni az egyes metróra,ezért kérdezem.


Vagy még lehetséges lenne az is,hogy a 72M trolibusszal kellene utaznom. A trolibusz is van olyan gyakran,mint a metró? Nem tudom,ez mennyi időnként közlekedik.

Nem vagyok pesti.


2022. aug. 6. 18:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert nektek nem tetszik valakinek a tanácsa, még nem kéne azonnal tetűláda módon lehordani meg rányomogatni a piros x-et. Hihetetlen, mennyi suttyóparaszt jár ide...
2022. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
#21: de valójában pontosan erről szól az egész értékelősdi az oldalon. Általában nem fair, ahogy értékelnek az emberek, ezért nem is érdemes túl sok jelentőséget tulajdonítani neki.
2022. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2022. aug. 10. 17:28
 24/24 A kérdező kommentje:
Legfeljebb ha elakadunk,valaki csak segít.
2022. aug. 10. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!