Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az emberek miért sírnak a...

Az emberek miért sírnak a tömegközlekedési eszközökön a klíma után? De ha amint klimatizált jármű érkezik mindig van valaki aki kinyitja az ablakot és onnantól kezdve nem ér semmit az egész...

Figyelt kérdés
Valakinek van ötlete?

2022. aug. 9. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Becsukva hagyom az ablakot ha megy a klíma
Ki szoktam nyitni az ablakot ha megy a klíma
Csak ha rohad le az arcom mert olyan büdös van de nyitottam már ki ablakot
Megkérem utastársam, hogy legyen szíves becsukni az ablakot mert megy a klíma
Nem szoktam szólni mert félek hogy meglincselnek
Pont nem érdekel
Ritka mikor klímás járművet fogok ki
Sofőr vagyok no komment
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

"Az emberek miért sírnak a tömegközlekedési eszközökön a klíma után?"

Mondjuk mert 60 fok van...?

2022. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert vannah hülyék akik azt hiszik hogy a klíma is jobban megy ha nyitva van az ablak
2022. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát most mondok egy igazán merész dolgot, nagyon súlyos lesz, úgyhogy kapaszkodj meg: NEM VAGYUNK EGYFORMÁK. Nem kell édesanyámnál tovább menni, aki rosszul tűri a meleget, a kollégája meg pont fordítva és sosincs megegyezés, hogy túl meleg van, vagy túl hideg. Pakolj fel ilyenekből 50-et egy buszra és tádááá, érdekkülönbözet. Nincs ebben semmi meglepő. Nyilván nem az nyitja ki az ablakot, aki sír a klíma után.
2022. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

"Valakinek van ötlete?"

- büdösek az emberek

- COVID-osak az emberek

- valamikor sokkal jobban frissít a huzat, mint a valamivel hűvösebb, de egy helyben álló levegő

- túl hidegre van állítva a klíma

- nincs értelme, mert helyi járat és amúgy is percenként nyitja az összes ajtót, tódul befelé a meleg

ettől még én sem szoktam ablakot nyitni, ha működik a légkondi, csak próbálom megvilágítani a lehetséges okokat, illetve hogy miért nem feltétlen tartom a világ legjobb eszközének a légkondit.

2022. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
"miért sírnak a tömegközlekedési eszközökön a klíma után?" - Mert egyrészt elviselhetetlenül melegek vannak, 30 fok feletti hőmérséklet szinte egész nyáron. Másrészt a saját autómban is nem keveset költöttem arra, hogy jó legyen a klíma, sztem nem egy nagy elvárás
2022. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
A BKV-buszok nagy részén idén nyáron nem kapcsolják be a klímát akkor sem, ha van. Ezért szoktam én is mindig kinyitni a hozzám legközelebbi ablakot, ha még nincs nyitva.
2022. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
+ Még mindig elég sok busz jár, amin egyáltalán nincs klíma, és még az se nagyon segít a helyzeten, hogy konkrétan az összes ablak nyitva van.
2022. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
#7 különösen a van hool-ok, a brüsszeli nyarakra méretezett ablakaikkal
2022. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
#7 és az sem segít, hogy az összes klímás jármű a metrót pótolja.
2022. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyon érzékeny vagyok a büdös, állott levegőre.

A régi ikarusokon télen-nyáron jobb volt a levegő (az átütő gépzsír/olaj szagtol eltekintve), mint ezeken a modern csodákon.

A légkondis buszokon egyszerűen nincs elég légcsere, a légkondi is alul van méretezve, ezért melegebb van, és nagyobb pára(nyál, izzadság)tartalom, mint egy nyitott ablaklakkal közlekedő járműben.

2022. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!