Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M3-as metrópótló buszt...

Az M3-as metrópótló buszt miért vezetik úgy a sofőrök mintha egy verseny autó lenne és nem lenne rajta utas?

Figyelt kérdés
Napi rendszersségel használom a metrópótlót és a legtöbb sofőr teljesen őrülten vezet a padlógáz és satuféken kívül nem ismer semmilyen megfontolt és előrelátó közlekedést. Példák amiket tapasztaltam 2-3 év használat után: ha látja a sofőr, hogy az előtte lévő autó indexel, hogy jobbra akar kanyarodni akkor nem kezd el időben lassítani, hanem az utolsó pillanatban satuzik, lámpáknál is ha tudja, hogy már váltani fog pirosra akkor nem az utolsó pillanatban kéne satuzni vagy elindulásnál se padlógázzal kéne úgy, hogy az álló utasok alig bírnak talpon maradni akkorát ránt a busz, illetve a kanyarokat se olyan sebességgel bevenni, hogy majd felborul, a buszmegállóba beállást meg nem egy forma 1-es pitmanőverhez hasonlóan végrehajtani. Tisztelet a rikta sofőröknek, akik az utasokara figyelemmel vezetnek.

2022. aug. 14. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
M3 pótlón így KELL vezetni, de hidd el, tudják, mit miért és hogy csinálnak. Más, én külvárosi buszt szoktam vinni, kényelmes menetrend, de így is megcsúszom néha. Ha pár megálljt 60-nal megyek, kb behozom, de ezt egy M3-on nehéz lenne...
2022. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
...sőt, volt, hogy 5 percet siettem ( 1-et se szabadna) és a HÉV miatt buktam, utolsó körben. Össze kéne hangolni, nem lenne ilyen.
2022. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!