Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezzel mit lehet kezdeni vagy...

Ezzel mit lehet kezdeni vagy mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Reggel felszálltam a buszra közben a sofőr telefonált én pedig vártam hogy jegyet kérhessek, láttam hogy előre be volt ütve egy egész jegy. Eközben ki sem nyitottam a számat, meg sem szólaltam közben pedig int hogy kérhetek és mondom neki hogy egy diákjegyet szeretnék és oda adom a pénzt a jegyre ő meg néz rám és magyarázza hogy én egy egész jegyet kértem és ne hazudjak, váltig állította hogy nem diákjegyet kértem. Én ezen felhúztam magam ő pedig észre vette ekkor a mögöttem lévő nő mondta hogy akkor jó lesz neki az a jegy utána a sofőr mondta nekem hogy semmi gond nincs de akkor is olyan jegyet kértem. Mérges vagyok emiatt mert nagyon igazságtalannak tartom hogy rám fog olyat amit nem mondtam. Ez a buszsofőröknek miért jó? Mert már többször fordul elő velem. Kérdezzem meg valamelyik kollégáját hogy ez ellen mit lehet tenni vagy ez ilyen piti gyerekes dolog és hagyjam?

2022. szept. 22. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Telefonált, nem figyelt. Van ilyen.

Viszont ha rendszeresen, előfordul veled, akkor lehet nem mindenki másban van a hiba

2022. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy rendszeresen hanem többször és ugyanezzel a sofőrrel és másokkal csinált hasonlót. Valakivel olyat tett hogy csak a harmadik megállóig adott jegyet miközben a férfi 5. megállóig kérte és le akarta szállítani meg rá fogta hogy igenis addig kérte. Ez pl kb egy hónappal ezelőtt lehetett. Én meg nagyon elcsodálkozom hogy olyat mond egész jegyet kértem amikor még a számat sem nyitottam ki
2022. szept. 22. 10:29
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Jaj ne most mi lesz? Rettenetes dolog, remélem túléled.


Telefonált, nem figyelt, neked van igazad, kész. Lépj túl rajta. Ha egy ilyen semmin így felhúzod magad, akkor elég nehéz életed lesz, lehet nem éred meg a 25-öt.

2022. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg az is mi már hogy előre beüti a jegyet amikor még oda sem ér valaki hogy kérjen milyent akar venni
2022. szept. 22. 10:32
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves hármas majd ha valaki megrágalmaz remélem te is ilyen könnyen túlteszed magad
2022. szept. 22. 10:33
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Azért ezt túlliheged nem kicsit. A rágalmazás nem azt jelenti. Ha meg mással is előfordul, akkor megfejtetted, a sofőrrel van a gond. Beüti előre, hogy haladjon, neki csak nyűg a plusz állásidő, meg a szerencsétlenkedés a jegyvásárlással.

Viszont könnyen meg tudnád oldani, ha nem a buszon vennél jegyet.

2022. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a mobilozás ordenáré parasztság a részéről , hacsak épp nem a diszpécserrel beszélt. De lépj túl rajta.
2022. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nálunk csak ott a buszon lehet venni jegyet de a héten csináltatok bérletet
2022. szept. 22. 11:27
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg nem lihegte túl a kérdező. Igen, engem is bosszantana ha ilyen módon tulajdonképpen hulyének néznének. Mert azért az ember tudja, hogy mit kért. És egy diák nyilván nem fog teljes árú jegyet kérni.


A sofőr szimplán bunkó volt, hogy bele akarta magyarázni, hogy mit kért a kérdező.


Simán mondhatta volna, hogy várjon, mert előbb a beütött teljes árú jegyet ki kell adnia. Ez lett volna az intelligens megoldás. Nem pedig az, amit a kérdező leírt. És akkor nem lett volna itt téma :-)

2022. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

#5 Mert szerinted te most valami speciális, ritka és extrém nehéz helyzetbe kerültél? Úgy beszélsz bazmeg, mintha megerőszakoltak volna. Az olyanoktól maximálisan megértem az ilyen reakciót, sajnálom is őket. De te? Csúnyán viselkedett a gonosz buszsofőr és rögtön idegösszeomlást akarsz kapni, meg várod itt az emberektől az együttérzést. A semmiért. Mert ez egy jó nagy semmi.


Csak ismételni tudom magam: ha ennyitől a kardodba dőlsz, akkor igen sanyarú életed lesz. Mivel diák jegy kellett volna, ezért gondolom még fiatal vagy, talán kiskorú is, semmi élettapasztalatod nincsen, nincs is ezzel baj, de amikor mások azt mondják neked, hogy ez egy nagy büdös semmi és értelmetlen semmisségen rugózol ilyen sokat, akkor azt fogadd el.

2022. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!