Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ebbe most csak belekell törődnöm?

Ebbe most csak belekell törődnöm?

Figyelt kérdés
Fáradtvoltam munka után nem vettem észre hogy a jegyolvasó nem lyukasztotta ki a jegyem villamoson, mikor jöttek ellenőrizni meglettem birságolva, összesen 3 megállót mentem és 8 ezret kelett fizetnem, kérdeztem kamerán nem lehet visszanézni hogy én a jegyet felhasználtam és azt mondták az nem számit.

2022. szept. 29. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz egy méltányossági kérelmet nekik, hogy engedjék el a büntetést, de amúgy az életben be nem bizonyítod, hogy neked van igazad.
2022. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy nincs mit tenni, bírság papiron az áll érvénytelenitetlen jegy képzelem mekkora büntetés jár annak aki valóban potyázik.
2022. szept. 29. 14:15
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A BKK-n mindenképp 8000 a pótdíj.


Az a baj, hogy már annyian eljátszották az ilyen és ehhez hasonló meséket, hogy már nem ismerik a méltányosságot.

2022. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem sürün utazom villamossal de most elment a kedvem tőle teljesen, minek vannak a kamerák ha nem lehet rájuk hivatkozni ilyenkor
2022. szept. 29. 14:34
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

A kamerák bűncselekmények felderítésére van.


Nem volt érvényes jegyed, ennyi.

2022. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A kamera nem ér semmit, mert könnyű úgy tenni, mi that csinálnál ott valamit, közben meg nem. Ha ez így megoldható lenne, azt kihasználná mindenki.
2022. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem az én hetem ez, melóban nemtudtam kajálni mert foglalt voltaz étkező valami oktatás miatt, aztán örülök hogyvéga a napnak mehetek haza felsem tünt hogyn em vette be a jegyet, hát szivás az egész
2022. szept. 29. 14:53
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van próbajegy egy ellenőrnél. Mondani kell neki, hogy nézze meg... bár az is igaz, hogy egy villamoson azért több jegykezelő van.
2022. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
látszott rajtuk hogy örültek hogy van kapás, kb le is van tudva az napi munkájuk
2022. szept. 29. 18:12
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ezzel nem tudsz mit csinálni. Szar napod volt, előfordul. Sajnos fizetned kellett, nyugtasson a tudat, hogy becsületes voltál, és lyukasztottál volna. Egyszer szerintem belefér.
2022. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!