Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeged és Békéscsaba viszonyla...

Szeged és Békéscsaba viszonylatú személy hogyan közlekedik?

Figyelt kérdés

Tesóm még kicsi (10/F) és vonatozást szervezünk neki. Én és ő vagyunk a család vonatrajongói. A születésnapja 16-án van, de akkor táncversenyre megy így a kirándulás 22-re lett átrakva. A [link] alapján itt Csörgők is közlekednek. Ez a kedvenc mozdonya, így ez a legfontosabb része az útnak. 14:15 utáni első személy az Csörgős? Nagyon fontos lenne!


Esetleg ha valakit érdekel:

Szolnok -> Budapest-Nyugati -> Szeged -> Békéscsaba -> Szolnok.



2022. okt. 7. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jó kiindulási alap az az iwk-s cím, persze garanciát nem jelent. Nézheted még pár napig a Vonatdroidon is, mit adnak ki rá épp.
2022. okt. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezd meg Bencét ő mindent tud a vonatokról, a MÁVról.

Közlekedj Bencével youtu.be csatorna.

2022. okt. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:
100%

Amit belinkeltél ott járatszám szerint is szerepel a szerelvények összeállítása.


Mondjuk az oldal alján az is, hogy bármikor megváltoztathatják.

2022. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van itt esetleg olyan aki szokott ott közlekedni?
2022. okt. 8. 10:46
 5/5 hypno ***** válasza:
100%

#4


Ha jól értem Szolnokról mennétek egy nagy kört a kiscsákóval.

Szerintem menj be Szolnokon a pályaudvarra és keress egy segítőkész idősebb baktert a forgalmi irodán. Ők jó eséllyel ismerik egymást a nagyobb állomásokon és még közvetlen belső telefonvonaluk is van.


Én azt tapasztaltam, hogy az emberek általában segítőkészek, vagyis biztosan hajlandó lesz neked megkérdezni Szegedet. Annál hitelesebb forrást meg amúgy sem kapnál.

2022. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!