Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A budapesti Népliget buszpálya...

A budapesti Népliget buszpályaudvaron az automatában megvehetem a buszjegyem Szekszárdra?

Figyelt kérdés

Mültkor utazás előtt negyed órával nem tudtam megvenni. Beírtam, hogy

Szekszárd és nem adott ki semmit Szekszárd uticéllal.

Hogyan kell ezt?



2022. okt. 11. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha előző napokban az automatabol veszek egy buszjegyet oda, akkor az pl. 72 oran at barmelyik jaratra ervenyes vagy pontos nap, ora, percet meg kell adni, hogy melyik jaratra kerem?
2022. okt. 11. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Az az automata régen egészen biztosan nem adott ki jegyet országos járatokra, csak elővárosiakra, mert nem volt összekötve a helyfoglalási rendszerrel. El tudom képzelni , hogy ez azóta is így van, amilyen tróger cég a Volánbusz. A pénztárban pedig 15 vagy 20 perccel indulás előtt befejezik az elővételes jegyek árusítását.
2022. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha,koszi!
2022. okt. 11. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 igen, a klasszikus Volánbusz automata most is így működik. De folyamatban van a rendszer integrálása a MÁV automatákba, bizonyos (eldugott helyen lévő) járatokkal már tesztelik. A végcél, hogy egy automatából lehessen majd jegyet venni buszra és vonatra is, illetve busz-vonat átszálláskor se kelljen különböző típusú jegyeket venni, hanem az automata tervezne ilyen utakat is és egybe kiadná a jegyet. Ha ez megvalósul, ha egyáltalán meg fog valaha (lásd: BKK elektronikus jegyrendszer, metró beléptető kapuk), akkor tudsz majd.
2022. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Akkor a jovoben lesz,ertem.
2022. okt. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!