Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik kategóriát érdemes...

Melyik kategóriát érdemes előbb elvégezni? A "C" -t vagy a "D" -t?

Figyelt kérdés

Jövő év elsejétől nem szükséges a D kategóriához (Busz) a C kategória megléte.


Én mindkettőt el szeretném végezni, de van e bármilyen előnye annak ha esetleg előbb a D vel vagy a C vel kezdek?



2022. okt. 18. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod melyik vonalon szeretnél dolgozni, azt csináld meg! Magam részéről inkább a kamionozást választanám, mert semmi kedvem kínlódni az utasokkal, pénzt kezelni stb,meg jobban meg is fizetik.
2022. okt. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Először a C-t, mert több tapasztalatod lesz a buszokhoz, nem véletlenül volt ez a sorrend.

Ha nem akarsz buszozni akkor a D helyett érdemes az E-n gondolkodni.

2022. okt. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Inkább kezdj a C-vel.

Az autó és a busz között elég nagy különbség van

2022. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Napi hazajárósba is érdemes a C+E ? Nem akarok hetezni, ezèrt gondolkodtam a buszon. Az " E" kategória megléte jelentősen nyom még a fizetésen? Tudom ez munkahely függő stb, csak kérdezem hogy mennyire ajánlott.
2022. okt. 18. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

A C, tök értelmetlen ha D-t akarsz. Énis csak azért csináltam meg annó, mert muszáj volt, semmit nem ért. Az E hazajárósban a beled kifogod dolgozni, max ilyen Aldis, meg egyéb bolt áruterítője leszel állandóan reggel 5-től, délután 5-6-ig, hétfőtől-péntekig. 500k-nál többet tuti nem keresel majd.


A D-vel meg nagy a szórás fizuban. Vidéki Volánok fos fizetéssel, Budapest és környéke, csuklósón meglehet az 500k körülit keresni. Arriva nem éri meg szerintem, BKV még jó, ha Budapesten laksz, ott teli hónapban csuklóssal, plusz egyéb pótlékkal 560 körül meglehet keresni. Itt az E kat nem számít.

2022. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. okt. 18. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
A D feltétele jelenleg a C szóval nem tudsz D vel kezdeni
2022. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Le vagy maradva!

[link]

2022. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok lemaradva, 2023tol nem kell a dhez c
2022. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Igen, de ezt a kérdező is tudja. Olvasd csak el, hogy mi van a kérdés alatti szövegben!
2022. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!