Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedésen vicces/érdek...

Tömegközlekedésen vicces/érdekes jelentet?

Figyelt kérdés

Szoktatok látni, vicces, érdekes, jelenetet, beszélgetést?

Ha igen, mi volt az, és hol?

Nekem egyszer a buszon, egy hapek az ajtónál állt, lazán, táska a lábánál, kinyílik az ajtó a megállóba, még gurult a busz, legurult a táskája a lépcsőn, tök lazán lemegy érte, és vissza szállna, erre becsukódik az ajtó. :D


2010. szept. 30. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nálam egyszer az volt,hogy állt egy pali a hátsó ajtónál és megáll a busz erre akar leszállni ,megbotlott és akkorát esett hogy belegurult az árokba :D Szegény pali
2010. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy tömött buszon utaztam, amikor egy 13-14 éves lány nem messze tőlem megszólalt: "Már nem vagyok szűz!" Szerintem kiabálta volna, csak nem volt mersze, így csak egy páran hallottuk, de jót derültünk rajta. :)
2010. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát, még fiatalkoromban utaztam a busz hátuljában, mikor felszállt egy "ásszonyság a 3 pulyával"... A kiskrapek szipogott, erre az anyja fogta magát, rácuppant az orrára, megszívta, és kicsandázta a buszba. Egyből elkapott a hányinger, vészjelzővel szálltam le... Lényegében nem is vicces, inkább szörnyű, de történet.
2010. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Részeg fószer ugatott a soförnek hogy álljon már meg, szídta mint az állat.


Egyik cigánygyereket piszkálták és ő visszaugatott, erre egy magyar gyerek azt mondta neki hogy "én legalább dolgozok nem úgy mint te"(el általánosságban a cigányokra értette). Elkezdett fél busz röhögni, a gyerek meg csak hőbölgött. Nem tudom mi történt utána mert leszálltam.


Volt még olyan is hogy egy csaj véletlenül kirántotta a tampont a táskájából, de jól kezelte a helyzetet, úgy csinált mintha mi se történt volna és felvette a földről. Lehet nem nagy cucc de volt ilyen is.

2010. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem az volt a 62 és a 3 as vilamos vonalán hogy egy csöves cigó nő fel szált ..az még nem lett volna baj, de magába beszélt és össze visza mászkált .persze össze fogdosot mindet ...volt fent 3 kopasz csávó nagy darab..azok aztán be szoltak hogy " kussolsz vagy le szálsz izaura "

alig birtam vissza tartani a röhögést :D

2010. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
85%
Buszon ülök, erre megszólal egy hang "Szia! Gyuri vagyok...." 2x végigmegy és erre egy öregasszony kiveszi a táskájából a mobilját. Erre azt mondja: "Az unokám mindeig átállítja a csengőhangom.." :D
2010. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Srác ült, kezében felfelé tartva egy felmosónyelet. Öreg nénike egyensúlyoz hátrafelé kapaszkodóról kapaszkodóra az épp induló villamoson, mire egyszer csak meg ragadta a kapaszkodóhoz hasonló, szintén fehér felmosórudat. Srác kikerekedett szemmel két kézzel ragadta meg a rúdját, azt hitte valaki el akarja venni :D
2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Buszon előttem ült két idősebb vidéki nő. Azt mondja az egyik - Hallom megszületett az unokád, és hogy hívják?

A másik hosszasan tanakodik- Evett? Ivott? Ja nem, Ivett!!!

Na ezen szakadtam a röhögéstől...

2010. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Volt ám :)

Télen buszon utaztam és a megálló előtt voltunk ezért mindenki felsorakozott azon a kis "folyosón" a buszos meg satufékezet és mivel tiszta havas, saras volt a padló ezért velem együtt még vagy 7-en taknyoltak :)

2010. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

18.06

ez bashhu gyanús..

2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!